Intracel Jarosław Witkowski

Świadczymy pełną obsługę celną

Agencje i składy celne
al. Krakowska 106/223, 02-256 Warszawa Włochy, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Intracel Jarosław Witkowski
al. Krakowska 106/223, 02-256 Warszawa Włochy, mazowieckie
NIP
6661250607
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Intracel Jarosław Witkowski

Informacje

Opis działalności firmy Intracel Jarosław Witkowski w Warszawa
W Firmie Intracel świadczymy usługi celne w zakresie obsługi obrotu towarowego już od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a założycielem jest Jarosław Witkowski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Intracel działamy prężnie już od ponad dekady. Nasza agencja celna ma spore doświadczenie w branży, dzięki któremu możemy polepszać jakość naszych usług.

Do naszej oferty zaliczają się takie usługi jak:

- legalizacja dokumentów w instytucjach państwowych (KIG, MSZ, Ambasady),
- odprawy celne eksportowe realizowane za pomocą elektronicznych systemów AES,
- odprawy celne importowe: dopuszczenie do obrotu, objęcie towaru procedurą składu celnego, uszlachetnienia realizowane za pomocą elektronicznych systemów obsługi zgłoszeń celnych Celina, AIS,
- rejestracja, aktualizacja danych na platformie PUESC,
- reprezentowanie firm przed Urzędem Celnym, składanie wniosków i wnoszenie odwołania w sprawach podlegającym rozpatrzeniu przez organy celne,
- składanie wniosków i pozyskiwanie Świadectw w Państwowym Powiatowym Inspektoracie Sanitarnym,
- uzyskiwanie nr EORI,
- wypełnianie karnetów TIR oraz CMR,
- wystawianie i legalizacja świadectw pochodzenia oraz świadectw przewozowych.

Poza tym oferujemy także sporządzanie Deklaracji INTRASTAT dla wewnątrz wspólnotowego nabycia i wewnątrz wspólnotowej dostawy towarów. Wypełniamy inne dokumenty, które są związane z obrotem towarowym. Doradzamy w sprawach celnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Aktualności

usługi celne

05.09.2023

Z dumą informujemy, że w Firmie Intracel działamy już ponad 10 lat, oferując kompleksowe usługi celne. Jesteśmy doświadczoną agencją celna, która stale podnosi swoje kwalifikacje w branży. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym legalizację dokumentów, odprawy celne eksportowe i importowe, rejestrację danych, reprezentowanie firm przed Urzędem Celnym i wiele więcej. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia - zapraszamy do kontaktu!

usługi celne

16.06.2023

W Firmie Intracel od 2010 roku świadczymy usługi celne związane z obsługą obrotu towarowego. Jesteśmy dynamiczną agencją celną z siedzibą w Warszawie, założoną przez Jarosława Witkowskiego. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam nieustannie doskonalić jakość naszych usług. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń