Fagus Sp. z o.o.

...natura jest nam bliska

Sprzątanie terenu
al. Krakowska 110 /114, 00-971 Warszawa Włochy, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 690 173
228682673
Adres korespondencyjny
al. Krakowska 110 /114, 00-971 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

O nas
Istniejąca na rynku od 2007 roku, firma Fagus Sp. z o.o. specjalizuje się w zakładaniu oraz kompleksowej pielęgnacji zielonych terenów na terenie Warszawy oraz jej okolic, tak latem, jak i zimą.

Głównym celem firmy jest indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jej wykwalifikowani pracownicy (głównie absolwenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z zakresu ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz ochrony środowiska), posiadający fachową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, z pewnością będą potrafili sprostać nawet tym najwyższym, najtrudniejszym wymaganiom Klientów.

„Umiejętne wykorzystywanie i posługiwanie się dostępnymi na rynku narzędziami, pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług i znaczne skrócenie czasu ich wykonywania.”

Firma Fagus Sp. z o.o. współpracuje z Zarządem Oczyszczania Miasta, a także z urzędami dzielnic m. st. Warszawy, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz z gminami podwarszawskimi. Dlatego też, jeśli macie Państwo ochotę ocenić efekty pracy firmy Fagus Sp. z o.o., wystarczy po prostu wybrać się na spacer!

„Zaufało nam wiele instytucji i Klientów indywidualnych. Ich zadowolenie to główny wyznacznik jakości usług zimowego i letniego utrzymywania terenów, czy też zakładania i pielęgnacji zieleni.”

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Dbałość o środowisko naturalne oraz przyjazne otoczenie to główne wartości, którymi kieruje się nasza firma - firma, która specjalizuje się w zakładaniu oraz kompleksowej pielęgnacji - letniej i zimowej - zielonych terenów na terenie Warszawy oraz jej okolic.
Produkty i usługi
Firma Fagus Sp. z o.o. od 2007 roku zajmuje się letnim i zimowym utrzymaniem terenów oraz zakładaniem i kompleksową pielęgnacją terenów zieleni w Warszawie i okolicach.

Nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę, umiejętności i doświadczenie co pozwala sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani absolwenci Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z zakresu ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz ochrony środowiska.

Umiejętne wykorzystywanie i posługiwanie się dostępnymi na rynku narzędziami, pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług i znaczne skrócenie czasu ich wykonywania. Wykonywane przeznas usługi m.in. pielęgnacji i zakładania zieleni jak również utrzymywania terenów to nasz znak firmowy i główny priorytet stawiany przed każdym powierzonym nam przez klienta zadaniem.

Nasi potencjalni klienci sami mogą ocenić sposób i efekt wykonywanych przez nas usług utrzymywania i zakładania terenów zielonych, czy też aranżowania elementów małej architektury... wystarczy spacer po parku czy po jednej z Warszawskich ulic.

Firma Fagus Sp. z o.o. współpracuje między innymi z Zarządem Oczyszczania Miasta oraz z urzędami dzielnic m. st. Warszawy, spółdzielniami mieszkaniowymi i gminami podwarszawskimi.

Zaufało nam wiele instytucji, podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Ich zadowolenie to główny wyznacznik jakości usług zimowego i letniego utrzymywania terenów, czy też zakładania i pielęgnacji zieleni itp. wykonywanych przez firmę Fagus Sp. z o.o.
Marki i specjalizacje
W okresie letnim świadczymy następujące usługi:
- zamiatanie ręczne i mechaniczne
- ręczne oczyszczanie terenów utwardzonych (nawierzchni, dróg, placów)
- obsługę imprez masowych
W okresie zimowym oferujemy:
- zimowe utrzymanie terenów
- ręczne odśnieżanie ulic, chodników, nawierzchni, placów
- mechaniczne odśnieżanie ulic
- skuwanie lodu
- posypywanie ulic mieszkanką solną oraz piaskiem
Profesjonalnie zajmujemy się różnież zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń