"AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz

Usługi pogrzebowe
ul. Chrościckiego 22, 02-404 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi pogrzebowe. "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (22) 66... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 02-404 Warszawa ul. Chrościckiego 22,.
Uważamy, że "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Podpis...
Szanowni Państwo, w imieniu własnym oraz mamy chciałbym podziękować za sprawną i profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty w dniu 28 marca, jak i wcześniejsze czynności od chwili jego zgonu. Chciałbym też podziękować za kontakt i wyjaśnienie wątpliwości z Wojskowym Biurem Emerytalnym w sprawie zasiłku pogrzebowego. Z poważaniem, Maciej Grochulski rekomendację.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.