Meblat

20 lat na rynku warszawskim. Meblat to przede wszystkim blaty i meble kuchenne.

Meble kuchenne
ul. Cienista 18, 02-439 Warszawa Włochy, mazowieckie
poniedziałek 8:00 - 18:00
wtorek 8:00 - 18:00
środa 8:00 - 18:00
czwartek 8:00 - 18:00
piątek 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 374 514
514374514
meblat@meblat.com.pl
228637993
Adres korespondencyjny
ul. Cienista 18, 02-439 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą istniejącą na warszawskim rynku od 1991r. W tym czasie zyskaliśmy wielu klientów hurtowych (studia mebli kuchennych, stolarzy) jak również detalicznych.
Opis działalności
Meblat to kompleksowy dostawca i wykonawca blatów kuchennych, parapetów wewnętrznych oraz frontów do montażu przez studia kuchenne oraz stolarzy i firmy produkujące meble meble kuchenne. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz usług stolarskich: zabudowy, regały, szafy do biur i sklepów. U nas można kupić wszystkie akcesoria do wyposażenia kuchni, sprzęt AGD, zlewozmywaki.
Produkty i usługi
MEBLAT to MEBLE i BLATY KUCHENNE KRONOPOL, CHOBOT, JUAN, BIURO STYL, EGGER, PFLEIDERER - kompleksowy dostawca i wykonawca blatów kuchennych, parapetów wewnętrznych oraz frontów (drzwiczek meblowych) do montażu przez studia kuchenne oraz stolarzy i firmy produkujące meble kuchenne. Kompleksowo obsługujemy również klientów indywidualnych w zakresie blatów jak również mebli kuchennych.

- POSIADAMY BLATY SZEROKOŚCI 60 i 120 cm - 400 kolorów.
- GRUBOŚĆ 28, 38, oraz na zamówienie 74 mm

- FRONTY W WYSOKIM POŁYSKU
- W większości meble kuchenne projektujemy sami, ale opieramy się także na wzorach i sugestiach wskazanych przez naszego klienta. Wykonujemy zestawy mebli ze wszystkich materiałów dostępnych na krajowym rynku. W kompleksowej obsłudze proponujemy również szafy i inne zabudowy

- Jednym z najbardziej widocznych elementów w każdej kuchni jest blat. Te oferowane przez nas są pokryte laminatem produkcji włoskiej, francuskiej lub niemieckiej w technologii postforming

- W naszej ofercie znajdą państwo również parapety wewnętrzne wykonane w tej samej technologii co blaty

- Fronty to drzwi do szafek kuchennych oraz osłony do urządzeń do zabudowy jak lodówki i zmywarki

- AKCESORIA z różnym wykończeniem - CHROM SATYNA NIKIEL

Posiadamy własne stolarnie w których jesteśmy w stanie dostosować standardowe elementy do indywidualnych wymogów klienta w tym:
- cięcie blatów na wymiar, skosów
- wycinanie otworów na zlewozmywaki, pod zawiasy
- wycinanie kształtów nietypowych
- klejenie
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz usług stolarskich: zabudowy, regały, szafy do biur i sklepów. U nas można kupić wszystkie akcesoria do wyposażenia kuchni, sprzęt AGD, zlewozmywaki oraz baterie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń