"Green Graf" Michał Zielski


ul. Długopolska 6
02-270 Warszawa, woj. mazowieckie
Informacje
"Green Graf" Michał Zielski prowadzi działalność w branży Drukarnie i poligrafia.
Siedziba firmy znajduje się w Warszawa ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z "Green Graf" Michał Zielski – kieruj się pod adres: ul. Długopolska 6, Warszawa
Z "Green Graf" Michał Zielski możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
telefonicznie, pod numerem 22 868 49 85
Podobne firmy w okolicy
al. Prymasa Tysiąclecia 38, Warszawa
Wykonujemy druki w różnych technologiach od offsetowych, przez typograficzne, po cyfrowe, lubtechniki mieszane. Uszlachetnianie druku, pracę na papierach ozdobnych, fakturowanych, czerpanych. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju oprawy mechaniczne, a przede wszystkim ręczne, niskonakładowe, z nastawieniem na szeroko pojętą personalizację. Drukarnia, druk, drukowanie, poligrafia.
Stroma 41, Warszawa
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Drukujemy kalendarze, foldery itp.
Foto-Druk.pl Wydruki Wielkoformatowe Logo
Wałbrzyska 14 /16, Warszawa
Foto Druk z Warszawy to całodobowa drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa zajmująca się kompleksową obsługą poligraficzną firm.Wybierając naszą ofertę możesz liczyć na nie tylko na druk doskonałej jakości, ale także na doradztwo, profesjonalną pomoc oraz indywidualne podejście do projektów.
Jana Olbrachta 62 /90, Warszawa
Nasza firma oferuje wydruki na wszelkiego typu powierzchniach, kasetony standardowe winylowe orazdibond, litery przestrzenne, ekspozytory, potykacze, standy oraz POS, szyldy, witryny, tablice, billboardy, pylony, gadżety reklamowe. Wykonujemy wiele prac z szeroko rozumianej branży reklamowej.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Karol Pietrzak
2015-08-17
Nie wiedziałem na jaką firmę się zdecydować, zwłaszcza,że nie mogłem się połapać w tych wyliczeniach. Załamka. Jednak pan Michał Zielski przedstawił prostą kalkulację na ulotkę dwustronną (kolor) na różne wielkości i dzięki temu, wybrałem w kwocie podwójnej sumy prawie 10x więcej ulotek (w projekcie c-zastepczy.pl). Ta ilość wystarczyła mi na dłuższy czas. Jakość bardzo dobra i bardzo miły kontakt, polecam

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Długopolska 6
02-270 Warszawa, woj. mazowieckie