Trans-Raczek Stanisław Raczko

Transport samochodowy
ul. Dymna 3a, 02-411 Warszawa Włochy, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
509 970 543
Adres korespondencyjny
ul. Dymna 3a, 02-411 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

Firma Trans-Raczek Stanisław Raczko prowadzi działalność w branży Transport samochodowy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: trans.raczek@interia.pl lub telefonicznej 509 970 543 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Trans-Raczek Stanisław Raczko to ul. Dymna 3a, 02-411 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Trans-Raczek Stanisław Raczko w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
T
S
trk serwis
transport kontenera odbył się bez problemów.
T
M
Tomasz M.
Niepoważna firma - HDS nie przyjechał na umówiony termin, brak jakiegokolwiek kontaktu i wyjaśnienia. Stanowczo odradzam.
T
TOMASZ
Bardzo nierzetelna Firma nie dotrzymuje terminów ani zobowiązań gorąco odradzam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.