A. Jezierski Sp. z o.o.

ul. Dziupli 1A, 02-454 Warszawa Włochy, mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 863 96 44
228638191
Adres korespondencyjny
ul. Dziupli 1A, 02-454 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma A.JEZIERSKI Sp. z o.o. utworzona 01.02.1991 prowadzi działalność spedycyjną międzynarodową i krajową w oparciu o pracowników z 30-letnim doświadczeniem w zakresie organizacji przewozów międzynarodowych. Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe w ruchu towarowym pomiędzy Polską a Anglią, Austrią, Beneluxem, Francją, Hiszpanią, Niemcami, Portugalią, Szwajcarią, Włochami.

Specjalizujemy się w obsłudze transportu i dystrybucji ładunków drobnicowych w relacjach pomiędzy Polską a Włochami, Francją, Hiszpanią, Portugalią. W oparciu o prywatnych polskich przewoźników, realizujemy przewozy ładunków całopojazdowych i częściowych (naczepy 13,6 mb) oraz przewozy expresowe (samochody o ładowności do 3 T i kubaturze do 36 m3). Nasi główni partnerzy zagraniczni znajdują się we Włoszech oraz we Francji.

Aby być partnerem pewnym i skutecznym posiadamy wPZU S.A. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora do wartości 300.000,- PLN, i korzystamy z przewoźników z ubezpieczeniem OC przewoźnika do 300.000,- PLN. Posiadamy, magazyn spedycyjny o powierzchni 140 m, pod stałym dozorem, zabezpieczony zgodnie z wymaganiami przed włamaniem i pożarem.

Nasi spedytorzy mówią po angielsku, francusku, niemiecku, włosku i rosyjsku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 7 do 16.
Opis działalności
Firma A.JEZIERSKI Sp. z o.o. utworzona 01.02.1991 prowadzi działalność spedycyjną międzynarodową i krajową w oparciu o pracowników z 30-letnim doświadczeniem w zakresie organizacji przewozów międzynarodowych. Posiadamy, magazyn spedycyjny o powierzchni 140 m, pod stałym dozorem, zabezpieczony zgodnie z wymaganiami przed włamaniem i pożarem. Nasi spedytorzy mówią po angielsku, francusku, niemiecku, włosku i rosyjsku.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe w ruchu towarowym pomiędzy Polską a Anglią, Austrią, Beneluxem, Francją, Hiszpanią, Niemcami, Portugalią, Szwajcarią, Włochami. Specjalizujemy się w obsłudze transportu i dystrybucji ładunków drobnicowych w relacjach pomiędzy Polską a Włochami, Francją, Hiszpanią, Portugalią. W oparciu o prywatnych polskich przewoźników, realizujemy przewozy ładunków całopojazdowych i częściowych (naczepy 13,6 mb) oraz przewozy expresowe (samochody o ładowności do 3 T i kubaturze do 36 m3).

Nasi główni partnerzy zagraniczni znajdują się we Włoszech oraz we Francji.

Posiadamy magazyn spedycyjny o powierzchni 140 m˛ pod stałym dozorem, zabezpieczony zgodnie z wymaganiami przed włamaniem i pożarem.

Nasi spedytorzy mówią po angielsku, francusku, niemiecku, włosku i rosyjsku.

transport międzynarodowy drobnicowy, transport międzynarodowy całopojazdowy, transport międzynarodowy ekspresowy, transport międzynarodowy, spedycja, transport kolejowy,spedycja krajowa, spedycja międzynarodowa
Marki i specjalizacje
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 7 do 16.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń