Belimo Siłowniki S.A.

Światowy lider w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVA

Automatyka
ul. Jutrzenki 98, 02-230 Warszawa Włochy, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 886 53 05
Poznań
618721067
wojciech.erchard@belimo.pl
Kraków
122863080
dariusz.jagiello@belimo.pl
Kraków
748536014
darek.gawlowski@belimo.pl
Belimo Siłowniki S.A.

Informacje

Opis działalności
BELIMO jest światowym liderem w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC. Oferuje kompletny zakres produktów z jednego źródła, doskonały stosunek ceny do jakości. Wszystkie elementy składowe są przygotowane przez dostawców dobranych wg surowych kryteriów jakościowych. Montaż oraz sprawdzenie działania są dokonywane ze szwajcarską dokładnością.
Produkty i usługi
BELIMO jest światowym liderem w produkcji siłowników i zaworów przeznaczonych do instalacji HVAC. Oferuje kompletny zakres produktów z jednego źródła, doskonały stosunek ceny do jakości.

Pełny asortyment siłowników elektrycznych i zaworów z siłownikami umożliwia różnorodne zastosowania w technice wentylacyjnej, klimatyzacji i ogrzewnictwie. Siłowniki elektryczne z zakresem sterowania zamknij / otwórz, 3 pkt, analogowym, wykonanych dla różnych zakresów napięć AC230V, 110V AC/DC24V. Wersje MF i MP mogą być parametryzowane, a MP dodatkowo pracować w sieci. Specjalne siłowniki do przeciwpożarowych klap odcinających i wentylacji pożarowej zapewniają bezpieczeństwo.

Siłowniki bez sprężyny i ze sprężyną powrotną dla potrzeb wentylacji i klimatyzacji, siłowniki do zmotoryzowanych przeciwpożarowych klap odcinających i klap wentylacji pożarowej, regulatory do sterowania boxów VAV i CAV, zawory odcinające, regulacyjne dla potrzeb wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa. System wentylacji okiennej. Parametryzowanie urządzeń, sterowanie cyfrowe. Siłowniki elektryczne z zakresem sterowania zamknij / otwórz, 3 pkt, analogowym, wykonanych dla różnych zakresów napięć AC230V, 110V AC/DC24V. Wersje MF i MP mogą być parametryzowane, a MP dodatkowo pracować w sieci. Specjalne siłowniki do przeciwpożarowych klap odcinających i wentylacji pożarowej zapewniają bezpieczeństwo. Zawory 6-cio drogowe.

Jakość Belimo

Wszystkie elementy składowe są przygotowane przez dostawców dobranych wg surowych kryteriów jakościowych. Montaż oraz sprawdzenie działania są dokonywane ze szwajcarską dokładnością przez świetnie przeszkolony i pewny personel. Każdy siłownik jest testowany w fabryce według surowych przepisów. Jakość, terminowość i ceny tworzą priorytety dla uwieńczonej sukcesami współpracy z naszymi klientami.
Marki i specjalizacje
Pełny asortyment siłowników elektrycznych i zaworów z siłownikami umożliwia różnorodne zastosowania w technice wentylacyjnej, klimatyzacji i ogrzewnictwie.
Certyfikaty
Belimo jest posiadaczem zestawu certyfikatów jakościowych wg ISO 9001 i niezbędnych dopuszczeniowych w Polsce dokumentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, grójecki, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hvac,
epiv,
qcv,