Centrala Zarząd Plastics Group Sp. z o.o.

Tworzywa sztuczne dla budownictwa, branży reklamowej i drukarni

Tworzywa sztuczne
ul. Kolumba 40, 02-288 Warszawa Włochy, mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię
Centrala Zarząd Plastics Group Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Centrala Zarząd Plastics Group znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo założone w 2002 roku prowadzi też na terenie Polski 15 oddziałów, w których sprzedaje wysokiej jakości wyroby z tworzyw sztucznych i aluminium. Dostarcza je do klientów detalicznych i hurtowych w Polsce i poza jej granicami.
Produkty i usługi
Duży wybór, wysoka jakość i atrakcyjne ceny sprawiają, że Plastics Group to najlepszy wybór w zakresie dostaw tworzyw sztucznych i aluminium. Firma, która jest jednym z największych dystrybutorów na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej dostarcza materiały do firm budowlanych, reklamowych i drukarni. Drukowanie możliwe jest na specjalnych foliach i tkaninach i sprawdza się w przypadku plakatów, banerów, obrazów i reklam podświetlanych. Przy ich produkcji przydają się też wykonane z plexiglasu, PET, polipropylenu i kompozytów płyty, rury, pręty oraz profile. Ich montaż jest możliwy dzięki dużemu wyborowi klejów i innych artykułów dodatkowych. Akcesoria montażowe Plastics Group przygotowało również dla rozwiązań dedykowanych dla budownictwa. Oferta dla budownictwa obejmuje:
-płyty z poliwęglanu komorowego,
-panele z poliwęglanu komorowego,
-płyty z poliwęglanu litego,
-płyty z plexi komorowego,
-płyty termoizolacyjne XPS,
-izolacyjne płyty warstwowe,
-płyty HPL,
-pasy z miękkiego PCV,
-płyty elewacyjne,
-wypełnienia drzwiowe.

Dostępne materiały to ponadto płyty i zlewozmywaki kwarcogranitowe, płyty i blaty mineralno-akrylowe oraz
umywalki mineralno-akrylowe.

Uzupełnieniem oferty są tworzywa techniczne, w tym PE, PP i PC, tkaniny powlekane, folie na opakowania i profile aluminiowe. Do tkanin zaliczane są kurtyny spawalnicze, siatki do osłony rusztowań oraz okrycia i plandeki. Z kolei sprzedawane folie to materiały PET, rozciągliwe, PP, PC i PCW. Wreszcie aluminium jest reprezentowane w ofercie przez systemy napinające do tkanin, blachy oraz profile. Są wśród nich profile do reklam, hal namiotowych, kasetonów i ekranów akustycznych.

Po więcej informacji związanych ze sprzedawanymi przez Plastics Group produktami można zadzwonić albo wejść na stronę internetową. Warto też napisać maila.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje produkty Plexiglas®, Lexan®, Makrolon®, Dibond®, Alucobond®, Fundermax®, Resopal®, Rodeca®, Cembrit®, Euronit®, Styrisol®, Corian®, Staron®, Ondex®, Cosmotherm® - Cosmotech, Anwil®, Avery Dennison®, Hexis®, Sattler®, Kloeckner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
B
Bogusss
Plastics Group jest obecne w wielu miastach, więc nie ma żadnego problemu z zakupem tworzyw sztucznych.
G
Grzegorz
Duży wybór profili aluminiowych oraz tworzywa sztuczne, np. płyty. Plastics Group ma ogromny asortyment.
L
lenny
Prowadzę agencję reklamową i materiały, w tym tworzywa sztuczne do moich wyrobów kupuję od Plastics Group. Mają największy wybór.
E
Emil
Plastics Group ma najlepsze rozwiązania dla branży reklamowej i poligraficznej. Prowadzę agencję reklamową i sprawdziłem to.
W
Wenzyk77
W drukarni wytwarzam m.in. wielkoformatowe wydruki, a do takich reklam potrzebuję dobrych materiałów. Kupuję je w Plastics Group.
A
Aqua_forta
Duży wybór elementów z tworzyw sztucznych. Polecam Plastics Group.
M
Mkita157
Wiele lat działam w branży budowlanej i korzystam z materiałów od Plastics Group. Mają najlepsze tworzywa sztuczne i aluminium.
K
Kamil
Warto u nich kupować, bo mają tworzywa i inne materiały od renomowanych producentów.