AsstrA Polska Sp. z o.o.

Twój globalny dostawca rozwiązań logistycznych

Transport międzynarodowy
ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 592 95 00
AsstrA Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
AsstrA Polska to oddział międzynarodowej firmy logistyczno-transportowej AsstrA-Associated Traffic AG, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Swoim klientom oferuje kompleksową obsługę logistyczno-spedycyjną transportu ładunków o globalnym zasięgu.
Produkty i usługi
Firma działa w branży logistyczno-transportowej od prawie 25 lat. Odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku opracowywała nowoczesne rozwiązania w transporcie międzynarodowym. Jej podstawowym celem od zawsze jest zapewnienie klientom satysfakcji przez skuteczne i bezpieczne dostarczenie powierzonego ładunku do odbiorcy. Wykorzystując szerokie kwalifikację oraz doświadczenie wszystkich osób zaangażowanych w działalność firmy, przygotowana została oferta kompleksowej obsługi przewozów międzynarodowych, która obejmuje:
- transport drogowy
- transport kolejowy
- transport morski
- transport lotniczy
- transport drobnicowy
- transport multimodalny

Wypracowane na przestrzeni lat rozwiązania logistyczno-spedycyjne odznaczają się wysoką efektywnością, bezpieczeństwem, terminowością oraz optymalizacją kosztów przewozów.

Dzięki znajomości przepisów celno-skarbowych różnych państw oraz specyfiki wielu branż gospodarki firma przygotowuje ofertę logistyczną dostosowaną do transportu konkretnych produktów.

Ponadto w AsstrA Polska zajmuje się międzynarodową obsługą ładunków specjalistycznych, takich jak:
- jaja wylęgowe
- żywy inwentarz
- towary niebezpieczne wg ADR
- ładunki sypkie i płynne
- ładunki wielkogabarytowe
- towary cenne
- ładunki chłodnicze

W tym celu firma współpracuje z wieloma wyspecjalizowanymi przewoźnikami, którzy zapewniają powierzonym ładunkom odpowiednio wysoki standard przewozów.

Dodatkowo w ofercie AsstrA Polska znajdują się usługi celne, magazynowe, ubezpieczeniowe, handlowe, a także logistyka projektowa.

Odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące oferowanych usług można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego z biurem w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe