"Metal Element" Piotr Bujalski

Skup złomu i metali kolorowych - Warszawa.

Złom i surowce wtórne
Krakowiaków 68 /70(wjazd od ul. Przedpole), 02-255 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 506 791
Adres korespondencyjny
Krakowiaków 68 /70(wjazd od ul. Przedpole), 02-255 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Metal Element, mająca swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Przedpole 1 (dojazd od ul. Krakowiaków oraz od ulicy Łopuszańskiej), oferuje skup złomu i metali kolorowych. Nasza firma dynamicznie się rozwija dostosowując się do wymagań rynku w zakresie odzysku surowców wtórnych i złomu.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą Państwu fachowym doradztwem. Jako profesjonaliści jesteśmy wyposażeni w profesjonale wagi najazdowe, które zapewniają nam szybkie i dokładne ważenie złomu każdego rodzaju. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który umożliwia sprawny przerób i sortowanie złomu.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz kompleksową obsługę. Naszym klientom zapewniamy transport złomu, który jest dużym ułatwieniem, zwłaszcza przy nietypowych gabarytach. Odbieramy złom spod wskazanego adresu, co umożliwia Państwu zaoszczędzenie czasu. Pojazdy przystosowane są do przewożenia nawet dużych ilości złomu.
Opis działalności
Firma Metal Element, znajdująca się w Warszawie, oferuje skup złomu i metali kolorowych. Zapewniamy rzetelną kwalifikacje złomu i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.
Produkty i usługi
Oferujemy między innymi:
- skup złomu,
- skup metali kolorowych,
- skup miedzi,
- skup cynku,
- skup żeliwa,
- skup aluminium,
- skup akumulatorów,
- skup kabli elektrycznych.

Naszym klientom zapewniamy uczciwość handlową oraz atrakcyjne ceny skupu złomu i innych surowców. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz kompleksową obsługę i fachowe doradztwo.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń