Erjot

Rozwinięta technologia obróbki skrawaniem

Obróbka metali
ul. Patrolowa 8, 02-459 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 863 26 45
Erjot

Informacje

Opis działalności
Erjot jest przedsiębiorstwem zajmującym się obróbką skrawaniem. Firma funkcjonuje na rynku od 1987 roku. Jej właścicielem jest Ryszard Jabłoński. Zakład prowadzony jest w Warszawie.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na sukcesywny rozwój parku maszynowego firmy. Przyczyniło się to do znaczącego wzrostu możliwości produkcyjnych. W wyposażeniu zakładu znajduje się 5 poziomych centrów obróbczych, 7 tokarek sterowanych numerycznie, a także szlifierki, walcarki do gwintów i inny sprzęt. Wszystko dostosowane jest do precyzyjnego świadczenia usług z zakresu obróbki metalu.

Zatrudniane osoby to fachowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje i szkolenia. W przedsiębiorstwie wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Ma to za zadanie zwiększyć pewność Klientów co do realizowanych zleceń.

Zakład swoim Klientom oferuje:

- obróbkę skrawaniem,
- toczenie CNC,
- toczenie konwencjonalne,
- frezowanie CNC,
- frezowanie konwencjonalne,
- koła zębate,
- szlifowanie na płasko,
- szlifowanie na okrągło,
- szlifowanie otworów,
- walcowanie gwintów.

Firma zyskała zaufanie nie tylko Klientów, ale także partnerów biznesowych. Są nimi odlewnie żeliwa szarego, sferoidalnego, staliwa, kuźnie matrycowe, hartownie, narzędziownie oraz inne. Przedsiębiorstwo utrzymuje również dobry kontakt z dostawcami łożysk, elementów gumowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji o działalności zakładu znajduje się na stronie internetowej. Odwiedzając stronę firmy Erjot z Warszawy, mogą Państwo przejrzeć także galerię zrealizowanych prac.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń