Bozart Pracownia projektowa Joanna Wichniewicz

Projektowanie na najwyższym poziomie

Biura architektoniczne
ul. Pilchowicka 14/5, 00-012 Warszawa Włochy, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Bozart Pracownia projektowa Joanna Wichniewicz

Informacje

Opis działalności
Pracownia Projektowa Bozart funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Biuro Architektoniczne Bozart oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę w zakresie projektowania. Firma bez problemu podejmie się realizacji projektowej takich budynków jak dom wielorodzinny, pensjonat, czy przedszkole. Żadnym wyzwaniem nie będzie także stworzenie projektu osiedla mieszkaniowego, czy nietypowego obiektu mieszkalnego. Kadra pracownicza składa się ze świetnych architektów, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Jest to dla nich nie tylko ogromna pasja, ale również szansa na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Personel posiada bogatą wiedzę, umiejętności i wyobraźnię, dlatego potrafi zrealizować nawet najtrudniejszy projekt. Jest otwarty na pomysły i wskazówki klientów, ale sam też bardzo chętnie doradzi.

W ofercie biura znajdują się również:

- analizy przedprojektowe,
- ekspertyzy i opinie,
- wizualizacje,
- kosztorysy i specyfikacje,
- uzgodnienia rzeczoznawcze,
- projekty wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie w branży i setki pomyślnie zrealizowanych projektów pozwoliły na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie. Wizytówką działalności są bardzo dobre ceny i terminowość.

Zachęcamy Państwa do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Gośka
Biuro projektowe stworzyło dla mnie przepiękny projekt domu, który był dość nietypowy. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam.