Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. w Panoramie Firm

ul. Popas 7
02-196 Warszawa, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa jest jedną z najnowocześniejszych drukarni w mieście. Wykonujemy najwyższej jakości druki przy bardzo konkurencyjnych cenach w regionie. Nasze studio graficzne to doświadczony i zgrany ze sobą zespół.

O nas

Firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. powstała w 1999 r. Od samego początku swojego istnienia Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zdobyła uznanie jako firma wspierająca rozwój przedsiębiorczości i przyczyniająca się do integracji środowiska gospodarczego w Polsce. W działaniach na rzecz promocji polskiego biznesu wspierają nas instytucje rządowe i samorządowe. Wspólnie z organizacjami ogólnopolskimi, regionalnymi i branżowymi realizujemy projekty, które służą rozwojowi i promocji polskiej gospodarki.

Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. realizuje projekty służące promocji polskiej przedsiębiorczości. Koncentrujemy się na dostarczeniu Klientom rozwiązań, które w skuteczny i efektywny sposób umacniają ich wizerunek na polskim oraz europejskim rynku. Jesteśmy organizatorem plebiscytów, których celem jest doceniać oraz promować te firmy i instytucje, które mogą być inspiracją i wzorem dla innych. Przyznawane nagrody i wyróżnienia służą promowaniu najlepszych, pokazują jakość i solidnośćpolskiego Przedsiębiorcy. Z upływem lat oraz rosnącym zainteresowaniem wśród Klientów, rozszerzyliśmy swoją działalność o doradztwo unijne, projekty szkoleniowe i coachingowe, tworząc nową linię biznesową, zajmującą się wsparciem doradczo-szkoleniowym.
Obecnie współpracujemy z zespołem specjalistów i ekspertów w zakresie przedsięwzięć badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, eksportowych oraz edukacyjnych. Oferujemy kompleksową realizację projektów dla sektora przedsiębiorstw, instytucji naukowych, jak również jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i fundacji.

Marki i specjalizacje

- Broszury,
- Druk i kopiowanie,
- Druk wielkoformatowy,
- Dyplomy okolicznościowe,
- Foldery,
- Grawerton,
- Kalendarze planszowe dwustronnicowe,
- Kalendarze planszowe jednostronnicowe,
- Notesy,
- Papier firmowy,
- Projektowanie graficzne,
- Ulotki,
- Winietki,
- Wizytówki,
- Zaproszenia.

Produkty i usługi

Posiadamy bardzo bogatą ofertę gadżetów firmowych, dla Państwa firmy wykonamy: długopisy, notesy, plakietki, kalendarze i wiele innych gadżetów marketingowych, które pomogą w identyfikacji wizualnej Państwa firmy.

Naszym klientom zapewniamy dostawę zamówionych usług, za pośrednictwem taniej i rzetelnej firmy kurierskiej. "Drukujemy za Grosze" to możliwość zrealizowania dużych zamówień bez wychodzenia z domu.

Zamówienie można złożyć przez stronę korzystając z formularza zamówienia, lub kontaktując się z naszym biurem obsługi.

- Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to technologia umożliwiająca wyprodukowanie w bardzo krótkim czasie niskonakładowych prac takich jak wizytówki, ulotki, foldery, książki, materiały konferencyjne. Z roku na rok ten rodzaj druku jest udoskonalany przez producentów maszyn co umożliwia wykorzystanie różnego rodzaju podłoży np.: papierów powlekanych, satynowych, kredowanych, offsetowych, ozdobnych, fakturowanych, samoprzylepnych, o gramaturach od 60 do 350 gram i w formacie maksymalnym 488 x 320 mm oraz foli samoprzylepnych, strukturalnych czy adhezyjnych dedykowanych do druku cyfrowego w formacie maksymalnym 450 x 320 mm. Nadruk poprzez utrwalenie wysoką temperaturą jest odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie, a także promienie UV. Prace wykonane techniką cyfrową można poddawać obróbce introligatorskiej, takiej jak np. foliowanie, laminowanie, wybiórcze lakierowanie, tłoczenie, hotstamping czy sztancowanie.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Ożarów Maz., Wołomin, Pułtusk, Grójec, Gostynin, Żuromin, Pruszków, Legionowo, Żyrardów, Radom
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Popas 7
02-196 Warszawa, woj. mazowieckie