Classart Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katarzyna Kozłowska

Stomatolodzy i protetycy
ul. Popularna 1 lok. U08, 02-473 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(22) 478 51 90

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Classart Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katarzyna Kozłowska jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Pracownicy Classart Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katarzyna Kozłowska udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: classart@classart.pl lub telefon: (22) 478 51 90
Siedziba firmy Classart Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katarzyna Kozłowska znajduje się pod adresem 02-473 Warszawa ul. Popularna 1 lok. U08,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Classart Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katarzyna Kozłowska znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
A.
Świetna robota. Polecam.
J
Joanna
Polecam implanty u dr Kozłowskiej. Na jednej wizycie usunęła połamany ząb w widocznym miejscu i założyła implant i mostek tymczasowy, tak, że nikt nie zauważył. Miło, bezboleśnie, jeden zabieg chirurgiczny i mam trzeci ząb, serdecznie Polecam gabinet. Panie higienistki przemiłe.
M
Monika
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów z toksyną i wypełniaczami. Subtelnie, bez krwiaków, nikt nie zauważył, że byłam na zabiegu, a wszyscy że świetnie wyglądam :) Polecam dr Kozłowską.
A
Agnieszka
Bardzo miła obsługa,profesjonalny sprzęt..Jestem bardzo zadowolona od 2 lat:-)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.