zafaceta.pl

Drzwi
ul. Popularna 71, 02-473 Warszawa Włochy, mazowieckie
(26 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
606 285 040

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Drzwi. zafaceta.pl ma swoją siedzibę w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 606 285 040 lub mailową: popularna@zafaceta.pl
Firmę zafaceta.pl znajdziesz pod adresem 02-473 Warszawa ul. Popularna 71,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że zafaceta.pl poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(26 opinii) napisz opinię
E
Emil
Drzwi sprawnie wymienione i dobrze. Bardzo wielkie dzięki!
S
Sabina
Firma bardzo dobrze zna się na rzeczy! Dzięki za szybką naprawę.
P
Patryk
Terminowo wywiązująca się ze zobowiązań.
K
Krzysiek
Ta firma montażowa sprawdziła się. Wcześniej zrobili wycenę i pomiary, a potem zabrali sie do pracy.
R
Radosław
Firma jak najbardziej w porządku. Wycena za usługi rozsądna, a fachowcy z dobrym podejściem do prac montażowych. Polecam jak najbardziej.
J
W
Janina Wieczorek
Firma dyspozycyjna i terminowa. Dziękuję.
H
Hanna
Super firma, która realizuje to co ma do zrobienia.
T
Tomasz
Postawiła bym wyższą ocenę, ale brak już gwiazdek. Ta firma jest super profesjonalna.
E
Ewa
Wymiana kabiny poszła ekspresowo. Super!
C
Czarek
Firma kapitalna!! Niemal wszystko naprawiają. Dzięki.
A
Anna
Super firma!!
M
Marek
KONKRET FIRMA I TYLE W TEMACIE!
P
Patryk
Jest to firma kompletna! Bardzo dobrze się z nimi idzie dogadać, a robota w rękach im się aż pali.
F
Franciszek
wymiana okien przebiegła wzorowo za co firmie bardzo dziękuję.
M
Maryla
U mnie skręcali meble, bo mam kompletnie antytalencie w tym temacie. Dla mnie bardzo dobrze, że istnieją.
M
Marita
Swoje zadanie wykonali sprawnie.Bez zbędnej zwłoki. Taką firmę można tylko polecać.
D
K
daria Kałużna
Swoje zadanie wykonali sprawnie i na temat, a do tego dokładnie. Jestem zadowolona.
H
Helena
Dla kobiety samotnej to bardzo dobra firma i szczerze mówiąc dla zapracowanego faceta, co już nie ma czasu w domu naprawiać też. Ja z moim przyjacielem czasami z nich korzystamy. Oboje wychodzimy na tym na plusie.
B
bolesław
pracownicy z tej firmy są kompetentni. To się bardzo liczy.
A
Adam
firmie Zafaceta za całokształt remontu stawiam najwyższą notę!
A
Adrian
to jest firma na której po prostu można polegać!
K
Kazimierz
Firma jak naj bardziej godna uwagi. Ma pracowników i materiały nie mogłem narzekać, bo byli to fachowcy w swojej branży, a materiały nie drogie. W moim przypadku była to wymiana okien.
W
Wacław
Do remontu wynająłem fachowców z firmy Zafaceta,którzy wszystkich rzeczy w dobrym stylu ogarnęli i do tego były jeszcze bardzo korzystne ceny materiałów potrzebne do remontu. Ogólnie wszystko poszło po mojej myśli i firmie wystawiam dużego plusa
R
Renata
Przekazuję jak najbardziej pozytywną opinię o wykonawcach w państwa firmie zafaceta, zamówienie zostało zrealizowane fachowo, terminowo, w razie konieczności panowie służyli radą, byli otwarci na wszelkie uwagi i pytania z mojej strony . Wyremontowali mi całe mieszkanie w Żyrardowie i to co mnie i moich znajomych zaskoczyło na koniec zabrali wszystkie pozostałe materiały i oddali do Castoramy, odjęli kwoty od rozliczenia, Super Polecam.
J
Janusz
W zeszłym tygodniu panowie z tej ekipy montowali mi drzwi wewnętrzne w Pruszkowie. Wcześniej był pan, który wszystko pomierzył a jak przyjechali montować to przywieźli i drzwi i to co do ich montażu potrzebne. Na koniec zaskoczyli mnie, bo kazali obejrzeć czy wszystko jest w porządku i dali do podpisania protokół odbioru. Polecam chłopaków.
B
Bartek
Skorzystaliśmy z usług ekipy zafaceta.pl jak jeszcze operowali z punktu w Skierniewicach. Wszystkie materiały do wykończenia mieszkania (Ursus, 34m2) przywozili ze sobą. Płytki w łazience i kuchni, drzwi, ceramikę łazienkową, kabinę, panele i malowanie wykonane dobrze a nawet bardzo dobrze. Chyba to powinien być standard ale najważniejsze że zaopatrzenie w materiał wzięli na siebie ile mniej było kłopotu z zaopatrzeniem i wnoszeniem. Widzę że teraz otworzyli punkt na Popularnej w Warszawie . Polecam bo warto szczególnie jak ma się mało czasu na chodzenie przy robotach i pilnowanie ekipy budowlanej.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.