Serwis Stokrotki Artur Zmorczyński

Naprawy mechaniczne i elektryczne

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Stokrotki 12, 02-252 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Serwis Stokrotki Artur Zmorczyński

Informacje

Opis działalności
Serwis Stokrotki działa na rynku już od ponad 30 lat. Posiadamy szeroką wiedzę na temat mechaniki samochodowej. Zajmujemy się serwisem i naprawami samochodów osobowych i ciężarowych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a osobą decyzyjną jest Artur Zmorczyński.
Produkty i usługi
Serwis Stokrotki od wielu lat pracuje w branży motoryzacyjnej. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją urządzeń do diagnostyki pojazdów mechanicznych. Nasze wyroby musiały spełniać najwyższe standardy, ponieważ trafiały do sklepów motoryzacyjnych w całej Polsce i na terenie Europy Zachodniej. Wiedza na temat pojazdów pozwoliła nam utrzymać wysoką pozycję na rynku. Na ten moment sami wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów. Serwisujemy:
- samochody osobowe,
- samochody dostawcze,
- samochody ciężarowe.

Głównie interesuje nas mechanika i elektryka pojazdowa. Zakres naszych usług to przede wszystkim:
- naprawy bieżące,
- diagnostyka komputerowa,
- naprawy instalacji elektrycznych,
- naprawy rozruszników i alternatorów,
- naprawy główne silników.

Obsługujemy każdy model samochodu, jednak jesteśmy specjalistami wśród marek Mercedes, Iveco, MAN i Renault.

Wykonujemy naprawy skrzyń biegów i podzespołów, takich jak zawory pneumatyczne, wały napędowe i zaciski hamulcowe. Naprawiamy i montujemy niezależne ogrzewania postojowe. Zajmujemy się kontenerami ładunkowymi od naprawy poszyć i ścian do ich wymiany. Oferujemy także usługi blacharsko-lakiernicze.

Dodatkowym profilem naszej działalności jest obróbka skrawaniem tworzyw i metali. Specjalizujemy się w szlifierstwie, tokarstwie i frezerstwie.

Pracujemy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi sprawdzonych marek. Posiadamy także ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Serwis Stokrotki. Każdą naprawę wykonujemy terminowo i solidnie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Mercedes, Iveco, MAN, Renault, Wurth, TEXA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

MAN,