Bartosz Aksamitowski Kamyczek

Szlifowanie posadzek kamiennych

Renowacje i remonty
ul. Zapustna 12A/22, 02-482 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartosz Aksamitowski Kamyczek
ul. Zapustna 12A/22, 02-482 Warszawa Włochy, mazowieckie
NIP
5252366128
Strona www
Telefon
Bartosz Aksamitowski Kamyczek

Informacje

Opis działalności firmy Bartosz Aksamitowski Kamyczek w Warszawa
Kamyczek to firma z Warszawy. Pod obecną nazwą działamy od 2016 roku, ale nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. Zlecenia wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się przede wszystkim szlifowaniem posadzek kamiennych.
Produkty i usługi
Czyszczenie i renowacja naturalnych i sztucznych powierzchni to podstawa oferty, którą przygotowaliśmy. Jako Kamyczek podejmujemy się nawet najtrudniejszych prac związanych z odnawianiem posadzek, blatów, parapetów, podestów i schodów. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i używamy specjalistycznego wyposażenia. Wszystko to przekłada się na trwały i estetyczny efekt!

Zlecenia realizujemy m.in. w domach, a także w blokach i wieżowcach. Podejmujemy też współpracę z firmami, które w biurach i innych obiektach planują renowację posadzek. Oferta obejmuje przede wszystkim prace przy lastryko i terrazzo. Zajmujemy się ich czyszczeniem i szlifowaniem na sucho i mokro. Jeśli to konieczne wypełniamy ubytki żywicą z kruszywem, oczywiście w dobranym do powierzchni kolorze. Podejmujemy się też impregnacji i krystalizacji lastryka.

Oferujemy także inne usługi. Przykłady to:
-szlifowanie, krystalizacja i impregnacja marmuru,
-uzupełnianie ubytków w marmurze,
-szlifowanie piaskowca,
-olejowanie drewnianych podłóg.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Kamyczek! Więcej informacji o usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Bartosz Aksamitowski Kamyczek z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

renowacja podestów

27.09.2023

Chcesz pozbyć się nieestetycznej i nierównej powierzchni schodów lub podestów lastrykowych? Chcesz zastąpić ją nową, idealnie gładką i równą powierzchnią? Jesteś we właściwym miejscu. Pomoże Ci w tym firma Kamyczek. Zajmujemy się szlifowaniem od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, jak to robić. Gwarantujemy zadowolenie z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny.

szlifowanie posadzek

06.07.2023

Szukasz firmy, która świadczy profesjonalne usługi czyszczenia podłóg z lastryko? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce! Działamy w branży od wielu lat i jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z każdym zadaniem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czyszczenia podłóg, polerowania podłóg czy szlifowania podłóg, zrobimy to perfekcyjnie! Zachęcamy do kontaktu z firmą Kamyczek.

czyszczenie posadzki

09.05.2023

Kamyczek to firma zajmująca się renowacją i czyszczeniem powierzchni kamiennych. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego znamy wszystkie tajniki tego materiału i wiemy, jak z nim postępować. Jesteśmy w stanie usunąć najbardziej uporczywe plamy i sprawić, że powierzchnia znów będzie lśnić. Gwarantujemy zadowolenie z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń