Hydrokangaz

ul. Błękitna 51, 04-649 Warszawa Wawer, mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
690 233 571
Adres korespondencyjny
ul. Błękitna 51, 04-649 Warszawa Wawer, mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Działamy na obszarze w promieniu 100km od Warszawy
Marzeniem naszej firmy jest dostąpić zaszczytu świadczenia Państwu naszych usług oraz zaprezentować drzemiący potencjał, doświadczenie i zapał.

W zależności od tego, jaką usługę mamy wykonać, wysyłamy odpowiednio do tego wykwalifikowanych pracowników. Określona specjalizacja wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i miejętności, dlatego zawsze posyłamy grupę, która odpowiada za daną specjalizację.

Dzięki temu, że dysponujemy własnym generatorem prądu, przetwornicami, oświetleniem oraz zapasem wody technicznej, możemy pracować w miejscach bez jakichkolwiek mediow. Pogoda oraz pora dnia, pozostaje bez wpływu na jakość naszych prac. Zawsze służymy pomocą w trudnych chwilach i naprawą wszelkich awarii. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, wszystko po to by nasz Klient mógł na nas zawsze liczyć. Niezależnie od tego, czym mamy się zająć: udrażnianie kanalizacji, usługi gazownicze, hydrauliczne – możecie być Państwo pewni, że posiadamy odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje niezbędne do wykonywania poszczególnych prac (do okazania na żądanie).

Nie pobieramy zaliczek ani przedpłat, a na wykonane prace dajemy od 3 do 12 miesięcy pisemnej gwarancji w zależności od branży. Ceny uzależnione są od indywidualnych składników, dlatego nie posiadamy sztywno określonego cennika. Można z nami negocjować, debatować i zgłaszać wszelkie sugestie jak i uwagi. Dzięki temu, iż dysponujemy nowoczesnym sprzętem i technologią, mają Państwo pewność, dobrze wykonanej pracy. Zawsze dbamy o czystość i ład w obrębie wykonywanych prac, jesteśmy dokładni i rzetelni, dlatego można nam w pełni zaufać.

Powyższe deklaracje śmiało możemy poddać weryfikacji przed podjęciem zlecenia.
Opis działalności
Hydrokangaz oferuje usługi hydrauliczne w szerokim zakresie. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, fachowym sprzętem, odpowiednią wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Podejmiemy się usunięcia każdej awarii, zarówno tej najmniejszej jak i tej bardzo poważnej. Udzielamy pisemnej gwarancji.
Produkty i usługi
Hydrokangaz oferuje usługi hydrauliczne w szerokim zakresie. Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego, w tym w mieście stołecznym Warszawa. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, fachowym sprzętem, odpowiednią wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Podejmiemy się usunięcia każdej awarii, zarówno tej najmniejszej jak i tej bardzo poważnej.

Kompleksowo wykonujemy instalacje wodne, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w blokach, domach jednorodzinnych, domkach działkowych. W przypadku "grubszych" robót zawieramy umowy na ich wykonanie oraz udzielamy pisemnej gwarancji.

Oferujemy wykonanie w różnych technikach.
wykonywanie instalacji wodnych i centralnego ogrzewania.
wymiana zaworów wszelkiego typu
naprawy bieżące, usuwanie awarii i konserwacja urządzeń hydraulicznych/sanitarnych
wymiana iinstalacja wodomierzy - modyfikacje instalacji grzewczych/hydraulicznych

Nie pobieramy żadnych przedpłat czy zaliczek na poczet tychże prac.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń