Tractel Polska Sp. z o.o.

Dostawca sprzętu wykorzystywanego przy pracy na wysokościach

Dźwignice
ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa Wawer, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Tractel Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Tractel Polska jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu sprzętu wykorzystywanego przy pracy na wysokościach. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Warszawie. Działamy na rynku już od 2006 roku.
Produkty i usługi
Nasze produkty wykorzystywane są do podnoszenia, mocowania i transportu ładunków. Zajmujemy się też produkcją urządzeń do pomiaru i kontroli obciążeń. Jesteśmy firmą, która zyskała zaufanie setek firm działających w branżach alpinistycznych. Dostarczamy systemy i osprzęt zabezpieczający przed upadkiem z wysokości.

Współpracujemy z różnymi gałęziami przemysłu. Z naszych usług korzysta przemysł stalowy, wydobywczy, przetwórczy i energetyczny. Działamy też dla motoryzacji i firm budowlano-remontowych. W sprzedaży mamy między innymi ręczne wciągniki linowe i łańcuchowe, a także klamry i wózki belkowe.

Co więcej, osoby korzystające z naszych usług mogą zakupić:

- zawiesia i chwytaki,
- dynamometry,
- podnośniki korbowe i hydrauliczne,
- linki asekuracyjne,
- urządzenia samohamowne,
- stałe systemy asekuracyjne,
- osprzęt do akcji ratowniczych i ewakuacyjnych,
- segmentowe podwieszane aluminiowe platformy elewacyjne.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ireneusz
Sprzęt asekuracyjny zakupiony w Tractel to dla naszego przedsiębiorstwa idealne rozwiązanie. Firma zadbała o każdy element bezpieczeństwa. Wykorzystujemy ten sprzęt podczas najtrudniejszych prac. Polecamy!
A
Aleks
Nasza firma zaopatruje się w Tractel od dłuższego czasu. Kupujemy od nich sprzęt zabezpieczający nasze prace alpinistyczne. Urządzenia są niezawodne i bardzo solidne. Polecam.