Fmcode Marek Floriańczyk

Oprogramowanie komputerowe
ul. Cylichowska 71A, 04-769 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
502 126 187
Adres korespondencyjny
ul. Cylichowska 71A, 04-769 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie aplikacji mobilnych. Posiadamy 7-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw. Właścicielem jest Marek Floriańczyk.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje tworzenie aplikacji IOS, tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu, dla domu, na Android, na telefon, na tablet, a także tworzenie aplikacji do inteligentnego domu lub budynku użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i programów z użyciem biblioteki Qt, która pozwala z jednego kodu C++ wygenerować natywne aplikacje. To znacznie usprawnia działanie takiej aplikacji na obecnie dostępnych platformach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Tworzymy aplikacje zgodnie z obowiązującymi aktualnie, technologiczni trendami. Aplikacja mobilna to bardzo praktyczna forma i jest wykorzystywana z powodzeniem przez wielu usługodawców. Aplikacje mobilne pisane są dla firm niezależnie od popularności oraz wielkości danej marki. Dzięki temu za pomocą Androida, Windows Mobile przy Ios klienci mają błyskawiczny dostęp do interesującego zasobu danych, do którego posłuży niewielkich rozmiarów telefon czy tablet.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń