Publiczny Transport Drogowy Handel Materiałami Budowlanymi Leszek Zielonka

Z naszą cegłą wszystko gra...

ul. Działowa 4, 04-525 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 773 26 23
Adres korespondencyjny
ul. Działowa 4, 04-525 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Z naszą cegłą wszystko gra...
Produkty i usługi
Pustak szczelinowy, pustak wentylacyjny, pustak do ścian działowych, cegła kratówka.

Pustak, pustaki, cegła, cegła ceramiczna, roboty ziemne, niwelacja, niwelacja terenu, zasypki, budowy, wykopy.

Budowa domów

Osiedle nad doliną to kameralny zespół domów jednorodzinnych, położony na przedmieściach Gdańska. Bezpośrednio graniczy z lasami oraz doliną rzeki Strzelniczki, której teren jest obszarem chronionym. Sąsiadujące z osiedlem tereny rekreacyjne wykluczają uciążliwość z zewnątrz także w przyszłości. Teren osiedla jest wydzielony systemowym ogrodzeniem panelowym z podmurówką.

Proponujemy Państwu zamieszkanie w gotowych domach modelowych wybudowanych wg projektów AC DODI oraz DOM W KLEMATISACH 7. Na działkach niezabudowanych klient ma możliwość wyboru projektu domu oraz stopnia zaawansowania prac budowlanych w jakim chciałby odebrać dom. Zabudowa mieszkaniowa realizowana w formie niewielkiego osiedla zapewnia mimo indywidualnych rozwiązań poszczególnych domów, jednolity stylowo i uporządkowany urbanistycznie zespół.

Każda inwestycja jest realizowana etapowo, a należność ze strony klienta wymagana jest dopiero po zakończeniu kolejnych etapów inwestycji i ich odbiorze. Stosujemy naturalne materiały budowlane dostarczane przez najlepszych producentów. Budowy realizowane są przez wykonawców posiadających dobre referencje i wieloletnie doświadczenia w obszarze budownictwa jednorodzinnego.

Walorem tej lokalizacji jest także doskonała komunikacja z poszczególnymi miastami aglomeracji trójmiejskiej dzięki bliskości Obwodnicy Trójmiasta, Ponadto bliskość portu lotniczego oraz realizowane inwestycje infrastrukturalne jak Pomorska Kolej Metropolitalna oraz Obwodnica Metropolitalna. Do samego osiedla prowadzi droga gminna wykonana w technologii płyt yomb. Przez osiedle biegnie droga wyłożona kostką brukową. Oferowane domy są bezczynszowe oraz energooszczędne co wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji.
Marki i specjalizacje
Pustak, pustaki, cegła, cegła ceramiczna, roboty ziemne, niwelacja, niwelacja terenu, zasypki, budowy, wykopy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń