GCS Compressor Products Int

Technologia uszczelnień - wszystko z jednego źródła

Kompresory
ul. Korkowa 167/211, 04-549 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 810 25 42
Adres korespondencyjny
ul. Korkowa 167/211, 04-549 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy GCS Compressor Products Int znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2002 roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów.
Produkty i usługi
W prowadzonym przez nas zakładzie zajmujemy się produkcją rozmaitych podzespołów do sprężarek tłokowych smarowych i bezsmarowych. Nowe rozwiązania w tej dziedzinie powstają dzięki wytężonej pracy zespołu badawczego, mającego na swym koncie liczne sukcesy, jak np. przezbrojenie wielu maszyn na pracę bez użycia smaru. To rozwiązanie przełożyło się na polepszenie parametrów urządzenia. Stosowane są w nich wysokiej jakości podzespoły, takie jak dławice gazowe i olejowe, a także pierścienie, w tym pierścienie prowadzące, tłokowe i zgarniające olej.

Dodatkowo zajmujemy się wytwarzaniem zaworów, tłoków oraz tłoczysk stalowych, żeliwnych i aluminiowych. W razie potrzeby możemy naprawić dławice czy zawory, dzięki czemu będą mogły posłużyć przez jeszcze długi czas.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo też pierścienie tłokowe i prowadzące, jedno- oraz wieloczęściowe ze sprężynami napinającymi albo bez sprężyn napinających, a także odprężone.

Natomiast nasze zawory do sprężarek uchodzą dla przemysły za miarę najwyższej wydajności i precyzji. Są one dostosowane do potrzeb klientów i zapewniają wysoki poziom sprawności oraz długą żywotność.

Posiadamy również zawory: płytkowo-tłumiące, pierścieniowe, HI-FLO, grzybkowe, kanałowo-pasmowe. Oferujemy szeroki program szczeliw dławnicowych smarowych i bezsmarowych, chłodzonych oraz niechłodzonych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy GCS Compressor Products Int.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń