Komp-Biur Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Kompleksowa obsługa księgowości

Biura rachunkowe
ul. Ligustrowa 2, 03-995 Warszawa Wawer, mazowieckie
(9 opinii) napisz opinię
Komp-Biur Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
ul. Ligustrowa 2, 03-995 Warszawa Wawer, mazowieckie
Telefon
Komp-Biur Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Informacje

Opis działalności firmy Komp-Biur Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Warszawa
Biuro rachunkowe Komp-Biur znajduje się w Warszawie. Działa od 2014 roku oferując kompleksowe usługi księgowe dla firm różnej wielkości z różnych branż.
Produkty i usługi
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami, a jednym z najistotniejszych z nich jest obowiązek księgowania wydatków i wpływów. Na szczęście prace księgowe można zlecić zewnętrznym podmiotom, takim, jak biuro rachunkowe Komp-Biur. Biuro zatrudnia doświadczonych księgowych, dlatego zapewnia obsługę na wysokim poziomie. Klienci otrzymują gwarancję dotrzymywania terminów i dopełniania wszelkich formalności, niezależnie od tego, czy dotyczą one księgowości uproszczonej, opartej na księgach przychodów i rozchodów, czy też księgowości pełnej z księgami handlowymi. Poza wymienionymi usługami księgowi zajmują się ryczałtem ewidencjonowanym, obsługą karty podatkowej i ewidencją podatku od towarów i usług. Oferta obejmuje również takie usługi jak:
-ewidencja środków trwałych,
-sporządzanie deklaracji podatkowych,
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-sporządzanie sprawozdań dla GUS-u,
-sporządzanie sprawozdań dla NBP,
-wyprowadzanie zaległości.

Ponadto księgowi aktualizują dane klientów w różnych instytucjach i zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi. Można tu wyróżnić zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z bazy ZUS-u, przygotowywanie przelewów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i sporządzanie list płac. Księgowi służą też prowadzeniem dokumentacji pracowniczej i przygotowują umowy, zaświadczenia, regulaminy oraz wnioski. Dodatkowo ewidencjonują urlopy i zasiłki.

Poza pomocą w bieżącej działalności firm biuro służy też wsparciem przy zakładaniu działalności gospodarczej i reprezentuje klientów w urzędach.

Dokumenty niezbędne do tych czynności są odbierane przez pracowników biura albo przesyłane pocztą elektroniczną do klientów.

Więcej informacji o biurze rachunkowym Komp-Biur można przeczytać na stronie internetowej, a kontakt najlepiej nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Komp-Biur Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
R
Robert
Dałem Komp-Biur pełnomocnictwo, dzięki czemu załatwiają za mnie różne sprawy w urzędach. Oszczędzam mój cenny czas i nie kosztuje mnie to wiele.
X
Xpope
Polecam usługi rachunkowe Komp-Biur, bo to duża wygoda. Księgowy przyjeżdża do mnie i odbiera dokumenty, kiedy jest to niezbędne.
A
Adrianna
Dzięki Komp-Biur mam w końcu porządek w papierach pracowniczych. Wszystkie akta osobowe, wnioski, umowy i listy płac są w jednym miejscu.
E
Etanik
Doświadczeni księgowi. Polecam nie tylko ich pomoc w zakresie księgowości uproszczonej, ale też usługi kadrowo-płacowe.
K
Krzysztof
Księgowi, którym można zaufać. Powierzyłem im księgi handlowe i nie żałuję. Zawsze wszystko uzupełniają jak trzeba i wysyłają na czas.
T
Tomasz
Wszystkie rozliczenia z fiskusem wykonują terminowo. Nie mam dzięki temu żadnych nieprzyjemności.
B
Bogusss
Kompleksowe usługi księgowe. Nie tylko prowadzą księgi handlowe, ale też odpowiadają za kadry i płace.
K
kris1967
Najlepsi księgowi w Warszawie. Komp-Biur znam od roku i od tego czasu odpowiadają nie tylko za prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów mojej firmy, ale też za usługi kadrowo-płacowe. Z każdego obowiązku wywiązują się znakomicie, dlatego z czystym sumieniem ich polecam każdego, kto prowadzi firmę.
K
Kerul79
Biuro rachunkowe, któremu zaufałem już kilka lat temu i nigdy się na nich nie zawiodłem. Naprawdę znają się w Komp-Biur na swojej pracy i dotrzymują wszystkich terminów oraz kładą nacisk na dokładność. Wszystkie dokumenty są dobrze uzupełnione, a przelewy przygotowane są na czas. Polecam usługi tych księgowych.