TRK System Robert Kobuszewski

Organizacja i sprzęt dla targów i wystaw
ul. Lucerny 3/11, 04-687 Warszawa Wawer, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
512 362 058
Adres korespondencyjny
ul. Lucerny 3/11, 04-687 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

O nas
TRKSYSTEM - STOISKA TARGOWE, SCENOGRAFIA EVENTOWA.
Firma TRK System od lat zajmuje się projektowaniem i budową profesjonalnych, najwyższej jakości stoisk targowych oraz szeroko pojętą scenografią eventową. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Realizowaliśmy i realizujemy usługi dla największych firm działających na terenie Polski. Obsługujemy wszystkie branże i podejmujemy się wszystkich - nawet najbardziej nietypowych i wymagających zleceń. Nasze stoiska spotkać można na targach, w galeriach handlowych itp. Promują małe, średnie i duże podmioty gospodarcze z branży: przemysłowych, spożywczych, gastronomicznych, handlowych, informatycznych, reklamowych, odzieżowych, jubilerskich i wielu innych.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, nowoczesne rozwiązania, solidną i terminową realizację, dobre ceny. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.
Opis działalności
TRKSYSTEM - STOISKA TARGOWE, SCENOGRAFIA EVENTOWA. Firma TRK System od lat zajmuje się projektowaniem i budową profesjonalnych, najwyższej jakości stoisk targowych oraz szeroko pojętą scenografią eventową.
Produkty i usługi
TRKSYSTEM - STOISKA TARGOWE, SCENOGRAFIA EVENTOWA.
Firma TRK System od lat zajmuje się projektowaniem i budową profesjonalnych, najwyższej jakości stoisk targowych oraz szeroko pojętą scenografią eventową.


stoiska targowe, stoisko targowe, stanowiska na targi, wyspy handlowe, wyspy handlowe na wymiar, wyspy handlowe projektowanie, wyspy handlowe realizacja, organizacja stoisk na eventy, organizacja stanowisk targowych, stoiska wystawowe, stoiska na wystawy, stoiska na targi, stoiska sprzedażowe, stoiska handlowe, projektowanie stoisk targowych, projektowanie wyspy handlowej, wyspy w galerii, wyspy w galeriach handlowych, wyspa w galerii handlowej, stoiska na konferencje, stoiska konferencyjne, ekspozycje, ekspozycje handlowe, ekspozycje targowe, stoiska gastronomiczne, stanowiska gastronomiczne, stoiska eventowe, stoiska na eventy, stanowiska targowe, stanowiska na eventy, sprzęt dla targów, sprzęt dla organizacji targów, sprzęt do organizacji targów, sprzęt na targi, organizacja targów, przygotowanie na targi, przygotowanie do targów, sprzęt dla wystaw, sprzęt na wystawy, sprzęt wystawowy, akcesoria wystawowe, zabudowy targowe, zabudowy na targi, zabudowa na targi, zabudowy na wystawy, zabudowa na wystawy, murale artystyczne, murale na zamówienie, murale we wnętrzach, stoiska targowe na zamówienie, stoiska handlowe na zamówienie, stoiska wystawowe na zamówienie, wyspy handlowe na zamówienie, targi organizacja, stanowiska wystawowe, stanowiska na wystawy, aranżacja stoisk targowych, zabudowa stoisk targowych, stoiska reklamowe, stoiska promocyjne, zabudowy wystawiennicze, budowa stoisk targowych, budowa stoisk wystawowych, budowa stoisk wystawienniczych, budowa wysp handlowych, budowa stoisk gastronomicznych, budowa stoisk reklamowych, budowa stoisk promocyjnych, budowa stoisk kwiatowych, producent stoisk targowych, producent stoisk wystawienniczych, producent wysp handlowych, producent stoisk reklamowych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
W
U
-
Wojciech U. -klient TRK System
2019-04-08 10:53:03
Stoisko wygląda dużo lepiej niż planowaliśmy. Panowie zajęli się nami od profesjonalnego doradztwa poprzez projekt, realizację i montaż. Wszystko w jak najlepszym porządku. Widać duże doświadczenie. i znajomość trendów rynkowych. Polecam tę firmę. Wojciech U.
M
I
A
Marta i Andrzej M.
2019-03-11 09:51:22
Wysoka jakość, profesjonalne doradztwo, solidna realizacja, dobra cena.
W
Wystawca
2019-03-04 14:19:38
polecam
A
A
Artur A.
2019-01-28 21:26:37
Stoisko godne pozazdroszczenia. Nic dodać nic ująć. Polecam
J
Janusz
2019-01-07 10:09:29
Firma godna polecenia - rzetelnie i terminowo
Z
K
Zadowolony Klient
2019-01-04 10:18:25
Najwyższa jakość. Polecam. Klient

Słowa kluczowe