Maro - okna, drzwi, rolety Maciej Wróbel

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne dopasowane do stylu mieszkania

Drzwi
ul. Patriotów 237, 04-858 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maro - okna, drzwi, rolety Maciej Wróbel

Informacje

Opis działalności
Firma Maro znajduje się w Otwocku, w województwie mazowieckim i należy do Macieja Wróbla. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo drzwi, które skutecznie zabezpieczą budynek przed wydostawaniem się energii cieplnej, a także stłumią hałas docierający z zewnątrz. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Drzwi zewnętrzne, okna oraz bramy garażowe stanowią wizytówkę każdego budynku. Ważne jest zatem, aby były dopasowane do stylu i charakteru obiektu. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór drzwi wykonanych ze stali i drewna. Produkty można zakupić w najróżniejszych rozmiarach i kolorach. Nasze drzwi pozwolą Państwu wykończyć mieszkanie w wymarzonym stylu. Oferujemy drzwi przeszklone oraz klasyczne. Odpowiednio dobrane drzwi pomogą zapewnić nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale również doskonałą ochronę przed wydostawaniem się ciepła z pomieszczeń. Wpływają na poprawę energooszczędności i ograniczają koszy za ogrzewanie. Drzwi są również doskonałą zaporą akustyczną. Jeżeli mieszkacie Państwo w obiekcie wielorodzinnym, warto pomyśleć o zakupie drzwi z grubszej płyty, które tym bardziej wygłuszą hałasy z zewnątrz.

Drzwi drewnianie, które prezentujemy, z pewnością podniosą walory estetyczne całej posesji. Eleganckie drewno jest wytrzymałe i odporne na złe warunki pogodowe.

W naszym asortymencie znajdują się:
- drzwi Wikęd,
- drzwi Gerda,
- drzwi Barański,
- drzwi Porta,
- drzwi DRE,
- drzwi Intenso,
- drzwi Centurion.

Oprócz stolarki drzwiowej oferujemy także:
- okna PCV,
- okna drewniane,
- rolety,
- żaluzje,
- markizy,
- parapety.

Zapewniamy montaż drzwi, a także darmowy pomiar i wycenę. Drzwi można kupić w dogodnym systemie ratalnym.

Oferujemy doradztwo w wyborze produktów. Zapraszamy do kontaktu z firmą Maro z Otwocka oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń