TOYOTA Radość

TOYOTA Radość

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Patriotów 271, 04-767 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 615 30 30
Adres korespondencyjny
ul. Patriotów 271, 04-767 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

O nas
Naszym atutem jest unikalne położenie stacji, wśród pięknej zieleni, w zaciszu miasta. Już sam charakter otoczenia salonu podkreśla nasze proekologiczne podejście do środowiska. Aby nasi Klienci mogli miło spędzić czas stworzyliśmy piękny ogród w aranżacji japońskiej, w którym można, przy smacznej, aromatycznej kawie, oczekiwać na wykonanie usługi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się nowoczesną firmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Służą pomocą Klientom w każdej sytuacji.

Naszym atutem jest unikalne położenie stacji, wśród pięknej zieleni, w zaciszu miasta. Już sam charakter otoczenia salonu podkreśla nasze proekologiczne podejście do środowiska. Aby nasi Klienci mogli miło spędzić czas stworzyliśmy piękny ogród w aranżacji japońskiej,w którym można, przy smacznej, aromatycznej kawie, oczekiwać na wykonanie usługi. W sezonie wiosenno-letnim oferujemy również możliwość skorzystania z rowerów zastępczych na czas naprawy samochodu w serwisie.
Opis działalności
TOYOTA Radość, Autoryzowany Dealer, to firma z tradycjami, działająca na rynku motoryzacyjnym od 1986 roku. Jesteśmy pierwszym salonem samochodowym Toyoty w Polsce. Dzisiaj to nowoczesny, elegancki i przestronny salon i serwis samochodowy, który oferuje pełen zakres usług, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i flotowych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży samochodowej, a nasi pracownicy to kompetentni i profesjonalni fachowcy, którzy przechodzą w ciągu roku szereg szkoleń. TOYOTA Radość zdobyła zaszczytny tytuł Dealera Roku 2018.
Produkty i usługi


* Sprzedaż samochodów Klientom Indywidualnym
* Sprzedaż samochodów Klientom Biznesowym

TOYOTA Radość FLOTA - to propozycja specjalnych rozwiązań flotowych dla Klientów biznesowych.
* Ubezpieczenia, Kredyty, Leasing
* Serwis mechaniczny
* Serwis Blacharsko - Lakierniczy
* Pomoc Drogowa

serwis toyota warszawa, samochody toyota warszawa, blacharstwo toyota warszawa, części toyota warszawa, ubezpieczenia toyota warszawa, flota warszawa, toyota warszawa, samochody nowe toyota warszawa, zarządzanie flotą, toyota, nowe samochody toyoty.

TOYOTA Radość FLOTA Dział Sprzedaży Korporacyjnej oferuje kompleksową obsługę samochodów osobowych oraz dostawczych marki Toyota i Lexus w zakresie sprzedaży, finansowania, wynajmu długoterminowego i zarządzania flotą. Ofertę tworzymy w programie TFMS z Toyota Bank, a także przy współpracy z liderami rynku CFM.
Posiadamy dużą flotę samochodów testowych, dedykowanych Klientom Korporacyjnym, które chętnie Państwu użyczymy, aby umożliwić poznanie zalet każdego modelu Toyoty.
Certyfikaty
Posiadamy Certyfikat ISO 9001: 2008 oraz ISO 14001: 2004, a także Certyfikat w zakresie standardów jakościowych w programie Toyota Customer Service Management (TSM).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, wołomiński

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń