LEXUS WARSZAWA RADOŚĆ

Lexus - stworzony dla emocji!

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Patriotów 271A, 04-853 Warszawa Wawer, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
LEXUS WARSZAWA RADOŚĆ

Informacje

Opis działalności
Nasza firma - warszawska Grupa Radość, która od 1986 roku związana jest z marką Toyota, poszerzyła swoją działalność o samochody z segmentu premium, otwierając 13 lipca 2020 r. salon Lexusa. Jest to doskonałe uzupełnienie bogatej gamy samochodów Toyoty.
Produkty i usługi
Lexus Warszawa Radość położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Toyota Radość. Obiekt spełnia standardy dostosowane do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marek premium, tworząc przy tym luksusową przestrzeń wnętrza połączoną z japońską filozofią kultury gościnności tj. omotenashi.

Nasz salon wspaniale współgra z otaczającą go przyrodą. Zgodnie z naszą wizją prowadzenia biznesu ekologicznego zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania, wyposażając obiekt w odnawialne źródła energii, które są przyjazne dla środowiska.
Posiadamy pełną gamę elektrycznych hybryd, obejmującą szereg różnych modeli, od kompaktu, przez SUV-y, po sedany i coupe:
- Lexus CT
- Lexus UX
- Lexus LC500
- Lexus NX
- Lexus RX
- Lexus ES
- Lexus IS
- Lexus LS
- Lexus RC

Lexus Warszawa Radość to autoryzowana stacja obsługi, która oferuje kompleksową obsługę klienta, salon z kilkunastoma miejscami do ekspozycji samochodów, serwis mechaniczny, blacharsko-lakierniczy oraz pełną usługę finansowania i ubezpieczenia.

Posiadamy ofertę samochodów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. A w naszej ofercie znajdą Państwo również modele używane Lexusa.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia salonu i serwisu Lexus Warszawa Radość!

Na stronie internetowej znajdą Państwo wszelkiego rodzaju szczegóły na temat naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń