Gen-Sys Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedaż i serwis agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze
ul. Patriotów 87, 04-950 Warszawa Wawer, mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Gen-Sys Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Patriotów 87, 04-950 Warszawa Wawer, mazowieckie
Strona www
Telefon
Gen-Sys Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Gen-Sys Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawa
Jako Gen-Sys funkcjonujemy na rynku od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się serwisem agregatów prądotwórczych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy autoryzowanym partnerem SDMO- francuskiego producenta agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy sprzedaż, serwis i wynajem agregatów przenośnych oraz stacjonarnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zasilania gwarantowanego. W naszym zespole pracują świetni inżynierowie-technicy, wyspecjalizowani w projektowaniu i wykonywaniu kompletnych systemów.

Oferujemy Państwu przede wszystkim stacjonarne agregaty prądotwórcze, które znajdują idealne zastosowanie w sytuacji, gdy korzystamy z dużych zbiorników paliwa. Na szczególną uwagę zasługują agregaty z silnikiem Diesla. Posiadamy też agregaty stacjonarne Power Products. Dysponujemy także mobilnymi agregatami prądotwórczymi zasilanymi gazem.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny agregatów prądotwórczych firmy SDMO. W przypadku agregatów typu Power Products, naprawy dokonujemy na miejscu instalacji. Wykonujemy pełne testy systemów zasilania awaryjnego.

Serwisujemy urządzenia takich marek jak między innymi:

- John Deere,
- Volvo Penta,
- Cummins,
- Mitsubishi,
- Perkins,
- FG Wilson,
- Leroy Somer.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, sprawną realizację i bardzo dobre ceny.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Gen-Sys Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 review) napisz opinię
A
Arkadiusz
Gen-Sys to bardzo dobra firma. Świetnie się z nimi współpracuje, zapewniają atrakcyjne warunki i agregaty prądotwórcze wysokiej klasy. Polecam.