Stefpol Zbigniew Kowalski

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Południowa 42, 04-789 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stefpol Zbigniew Kowalski

Informacje

Opis działalności
Sprzątanie domu czy mieszkania może być dla wielu osób uciążliwe i czasochłonne. Nasza firma Stefpol z Warszawy powstała z myślą o osobach, które nie mogą lub nie chcą samodzielnie wykonywać tej czynności. Właścicielem firmy jest Zbigniew Kowalski. Działalność prowadzimy od 2017 roku.
Produkty i usługi
Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Sprzątamy biura, budynki użyteczności publicznej, a także domy i mieszkania.

Oferta dla firm i biur obejmuje takie usługi jak:

• odkurzanie,
• maszynowe mycie podłóg,
• ręczne mycie podłóg,
• czyszczenie i impregnacja kostki brukowej,
• porządkowanie garaży,
• sprzątanie poremontowe,
• mycie okien.

Myjemy i dezynfekujemy toalety, sprzątamy kuchnie i jadalnie, przecieramy kurze z biurek. myjemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, wyrzucamy śmieci oraz czyścimy pojemniki na śmieci. Ponadto zajmujemy się koszeniem trawników oraz przycinaniem żywopłotów przed siedzibą firmy. W okresach zimowych zajmiemy się odśnieżaniem chodników i podjazdów.

W domach i mieszkaniach zajmujemy się myciem okien, wyrzucaniem śmieci, sprzątanie kuchni, łazienki i innych pomieszczeń, utrzymujemy czystość podłóg poprzez odkurzanie, mycie i pastowanie, a także czyścimy i impregnujemy meble. Uzupełnienie oferty stanowi mycie okien i pranie dywanów.

Wyczyścimy nawet najbardziej uporczywe plamy za pomocą pary. Czyszczenie tapicerki oraz powierzchni dywanów za pomocą pary daje znakomite efekty. Okna myjemy w tradycyjny sposób oraz za pomocą pary, bez użycia środków chemicznych. Czyszczenie okien przy pomocy parownicy jest bardzo ekonomiczne, ekologiczne i zdrowe.

Podczas pracy wykorzystujemy sprawdzone środki czyszczące oraz odpowiednie urządzenia. Dzięki temu usługę wykonujemy sprawnie i solidnie. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i pełną satysfakcję.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Stefpol z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń