Lucyna Frelek Adwokat Kancelaria Adwokacka

Doradztwo i obsługa prawna klientów indywidualnych i firm

Adwokaci
ul. Przylaszczkowa 16B, 04-994 Warszawa Wawer, mazowieckie
(9 reviews) napisz opinię
Lucyna Frelek Adwokat Kancelaria Adwokacka
ul. Przylaszczkowa 16B, 04-994 Warszawa Wawer, mazowieckie
NIP
9462175431
Telefon
Lucyna Frelek Adwokat Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Lucyna Frelek Adwokat Kancelaria Adwokacka w Warszawa
Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Lucynę Frelek mieści się w Warszawie. Oferujemy pomoc i doradztwo w wielu dziedzinach prawa.
Produkty i usługi
Nasza kancelaria proponuje pomoc i doradztwo w wielu dziedzinach prawa. Nasza oferta obejmuje:

- prawo karne (w charakterze obrońcy lub pełnomocnika pokrzywdzonego),
- rozwody,
- sprawy cywilne i gospodarcze,
- sprawy rodzinne,
- sprawy z zakresu prawa pracy.

Sporządzamy pisma w sprawach sądowych w imieniu własnym klienta. Zapewniamy też reprezentację klienta przed sądami wszystkich instancji.

W przypadku prawa karnego reprezentujemy osoby prywatne, jak i klientów biznesowych zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (status podejrzanego), jak i sądowego (status oskarżonego/ w sprawach o wykroczenia obwinionego). Działamy także jako pełnomocnik pokrzywdzonego na każdym etapie postępowania i przy wszystkich czynnościach prawnych.

Nasze usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego skupiają się wokół spraw rozwodowych, alimentacyjnych czy związanych z opieką nad małoletnimi, a więc kwestii kontaktów, władzy rodzicielskiej czy pieczy zastępczej. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie podczas spotkań mediacyjnych. Zajmujemy się również sprawami o podział majątku i zniesienie współwłasności. Pomagamy przy gromadzeniu dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprawy.

Usługi świadczymy głównie na obszarach: Warszawa, Warszawa Wawer, Otwock oraz powiat otwocki.

Oferujemy również porady prawne w cenie 150 zł.

Zachęcamy do wizyty na naszej stronie gdzie znajdziecie Państwo komplet informacji.
Zasięg działania
Firma Lucyna Frelek Adwokat Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
U
Urszula
Dzięki tej Pani w miarę spokojnie przeszłam przez cały proces rozwodowy. Sąd przyznał przyzwoitą kwotę alimentów na dwójkę dzieci.
I
Igor
Adwokat prowadził dla nas windykację naszych należności. Cały proces egzekucji odbył się naprawdę szybko i sprawnie. Dłużnik został odnaleziony, a my cały czas odzyskujemy pieniądze.
M
Magdalena
Pani Lucyna Frelek to świetny adwokat, który na nasze życzenie sporządził pismo odwoławcze od sądowego orzeczenia. Apelacja została przygotowana na czas i zgodnie z obowiązującymi standardami. Mogliśmy też liczyć na fachowe doradztwo w naszej sprawie.
B
Bartosz
Sprawnie przeprowadzone negocjacje przy sporze biznesowym. Kancelaria wykazała się maksimum profesjonalizmu i rzetelności.
G
Grzesiek
Pani adwokat to po prostu prawnik z prawdziwego zdarzenia. Zawsze robi wszystko aby sprawa zakończyła się korzystnie dla klienta o czym miałem okazję się już 2 razy przekonać. Szczerze polecam, warto skorzystać w potrzebie.
A
Andrzej
Skuteczna windykacja należności od nieuczciwego kontrahenta. Bardzo się cieszę, że się udało i że skorzystałem z usług tej kancelarii.
D
Damian
Udało mi się uzyskać prawo do odwiedzania syna. Bez pomocy kancelarii byłoby trudno.
G
Grazka55
Dziękuję za pomoc związaną ze sprawą sądową z nieuczciwym pracodawcą. Mogę śmiało polecić, pani Lucyna to doskonały adwokat.
L
Lidka
Pani adwokat świetnie mnie reprezentowała w sprawie spadkowej. Dzięki temu wszystko zakończyło się po mojej myśli. Serdecznie polecam.