Luba Wanda i Karol Lubaniak

Warzywa to nasza pasja!

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Trakt Lubelski 105, 04-790 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Luba Wanda i Karol Lubaniak

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą rodzinną. Swoją działalności produkcyjno handlową rozpoczęliśmy w 2000 roku wprowadzając na rynek spożywczy sałatki warzywne. Tradycje przetwórcze, a zwłaszcza kiszarnicze sięgają jednak dalej, bo aż lat 70-tych poprzedniego stulecia.

Obecnie nasz zakład nieustannie się rozwija wdrażając nowoczesne technologie oraz rozbudowując zaplecze produkcyjne. Jest to możliwe dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale Technologii Żywności.

Aby sprostać oczekiwaniem i potrzebom Naszych Klientów, staramy się być firmą elastyczną. Jesteśmy otwarci na rzeczy uwagi i sugestie.
Pasja z jaką tworzymy nasze produkty oraz zaangażowanie ludzi na każdym etapie ich powstawania sprawiają, iż cieszą się one dużym uznaniem wśród klientów szerokiej sieci sklepów do których je dostarczamy.
Licząc na nawiązanie współpracy, zachęcamy Państwa do zapoznanie się z oferowanymi przez nas produktami.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo pod kierownictwem Wandy Lubej i Karola Lubaniaka zajmuje się przetwarzaniem owoców i warzyw oraz produkcją sałatek i kwaszonek. Pasja z jaką tworzymy nasze produkty oraz zaangażowanie ludzi na każdym etapie ich powstawania sprawiają, iż cieszą się one dużym uznaniem wśród klientów szerokiej sieci sklepów do których je dostarczamy. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Wandy Lubej i Karola Lubaniaka zajmuje się przetwarzaniem owoców i warzyw oraz produkcją smacznych i pożywnych sałatek oraz kiszonek. Oferowane jedzenie powstaje tylko z najwyższej jakości produktów które uprzednio przeszły wnikliwą kontrolę jakości. W procesie produkcji wykorzystywane są także tradycyjne receptury.

W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim sałatki, lunche, przeciery, produkty kiszone i kwaszone.

Przetwory powstają głównie z
* ogórków
* buraków
* porów
* kapusty
* marchwi
* selera
ale i wielu innych produktów.

Posiadamy gotowe sałatki takie jak sałatka hetmańska, po żydowsku, egzotyczna, colesław czy też królewska. W ofercie znajda Państwo produkty z mięsem np, sałatkę z kurczakiem, salami oraz z tuńczykiem.

Oferta produktów kiszonych obejmuje:
- kapusta kiszona wiadro
- ogórki kwaszone - wiadro

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń