Mentorbud Piotr Żydzik

Usługi dekarskie na terenie Warszawy i okolic.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Wał Miedzeszyński 235, 04-866 Warszawa Wawer, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:30
Wtorek 08:00 - 17:30
Środa 08:00 - 17:30
Czwartek 08:00 - 17:30
Piątek 08:00 - 17:30
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
607 119 390
607119390
693835333
223578922
223578923
Adres korespondencyjny
ul. Wał Miedzeszyński 235, 04-866 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma P.H.U.Mentorbud istnieje od 2001 roku i jest firmą rodzinną. Prowadzą ja ojciec, syn i wnuk. Zajmujemy się sprzedażą materiałów dachowych i ogólnobudowlanych a także kompleksowym wykonawstwem. Działamy w większości z polecenia.
Produkty i usługi
SPRZEDAJEMY przede wszystkim blachodachówkę, dachówkę, dachówki ceramiczne i cementowe rynienny, rynny, podbitkę dachową, drzewo konstrukcyjne, krokwie, belki, łaty, kontrłaty, deski wiatrowe, czołowe, calówki, okna dachowe, ławy, stopnie kominiarskie, papy termozgrzewalne i zwykłe, kominki wentylacyjne, płotki przeciwśniegowe, śniegołazy, cegła klinkierowa, schody strychowe.

Nasz profesjonalizm i terminowość znają setki zadowolonych klientów.Nie jesteśmy najtańsi ale jedni z najlepszych po których się nie poprawia.

Hydroizolacje poziome dachów, tarasów, balkonów i pionowe.Dachy płaskie i odwrócone, Folie dachowe EPDM, PVC i TPO, Dachy zielone.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych, akcesoriów z tym związanych, a także materiałów ogólnobudowlanych. Zatrudniamy wykwalifikowane ekipy dekarskie, których profesjonalizm, solidność i terminowość doceniło wielu klientów. Najkrótsze terminy realizacji na blachodachówkę, orynnowanie i obróbki blacharskie.

Prowadzimy usługi w zakresie:

> Dekarstwo, ciesielstwo:
- wszystkie rodzaje dachów
- wszelkie naprawy dachów

> Docieplenia dachów:
- wełna mineralna

> Adaptacja poddaszy i strychów:
- płyty karton - gips, stawianie ścianek działowych

Montaż okien połaciowo - dachowych. Wykonujemy obróbki dachowe, parapety - na poczekaniu i w większości w siedzibie firmy. Demontaż i utylizacja eternitu.

Stawiamy kominy oraz murki z cegły klinkierowej.

Dodatkowo:
W sezonie zimowym odśnieżamy dachy i posesje.

Współpracujemy z solidną firmą od remontów biur i mieszkań.

Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolicach - najczęściej od strony naszej siedzimy - trasa w kierunku Puław i Lublina.

Naszym klientom oferujemy transport do 40 km oraz pomiar GRATIS.
Marki i specjalizacje
Blachodachówka Warszawa, dachówka Warszawa, rynny Warszawa, okna dachowe Warszawa, gonty Warszawa, usługi dekarskie Warszawa, dekarz Warszawa, docieplenie dachu Warszawa, naprawa dachów Warszawa, dachy płaskie Warszawa, dachy odwrócone Warszawa, dachy Warszawa, okna Warszawa, dekarstwo Warszawa, ciesielstwo Warszawa, naprawa dachów Warszawa, montaż dachów Warszawa, docieplenia dachów Warszawa
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mateusz
Jestem wieloletnim klientem firmy Mentorbud - nigdy nie było problemów z terminową dostawą materiałów na budowę. Serdecznie polecam.