Geran Kancelaria Radcy Prawnego Gerard Madejski

Kompleksowa pomoc prawna

Radcy prawni
ul. Wał Miedzeszyński 420a/6, 03-994 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geran Kancelaria Radcy Prawnego Gerard Madejski

Informacje

Opis działalności
Geran to kancelaria radcowska mieszcząca się w Warszawie. Jej właścicielem jest radca prawny Gerard Madejski. Prowadzi on biuro od 1996 roku. Zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej w zakresie wielu gałęzi prawa, tym prawa cywilnego. Do jego klientów należą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Prawo to zbór przepisów, które regulują niemal wszystkie dziedziny życia. Mnogość przepisów i wchodzenie do użytku nowych sprawiają, że niemożliwe jest pełne poznanie prawa. Na szczęście można jednak liczyć na pomoc doświadczonego radcy prawnego Gerarda Madejskiego z kancelarii Geran. Prawnik służy kompleksową pomocą i to na każdym etapie postępowania. Zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pisemnych opinii i pism procesowych oraz reprezentowaniem klientów przed sądami i urzędami. Zakres spraw, którymi zajmuje się właściciel kancelarii Geran, obejmuje:
-prawo cywilne
-prawo rodzinne
-prawo pracy
-prawo gospodarcze
-prawo handlowe
-prawo lokalowe
-prawo spółdzielcze
-prawo spadkowe
-prawo opiekuńcze
-prawo spółek

Ponadto radca zajmuje się sprawami z zakresu prawa transportowego, prawa nieruchomości i prawa spółek.

Do najczęściej prowadzonych przez radcę spraw zaliczają się te z zakresu prawa rodzinnego, czyli rozwody, separacje, alimenty oraz kwestie opieki nad dziećmi. Z pomocą radcy można też bezproblemowo podzielić wspólny majątek, wnieść pozew i uzyskać odszkodowanie.Osoby poszkodowane w wyniku niewywiązania się z umowy mogą wnosić o dochodzenie roszczeń od wykonawców lub inwestorów lub zwrot długów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o kancelarii Geran. Po więcej można zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe