Geran Kancelaria radcy prawnego Gerard Madejski

Kompleksowa pomoc prawna

Radcy prawni
ul. Wał Miedzeszyński 420A/6, 03-994 Warszawa Wawer, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Geran Kancelaria radcy prawnego Gerard Madejski
ul. Wał Miedzeszyński 420A/6, 03-994 Warszawa Wawer, mazowieckie
NIP
1130308642
Strona www
Telefon
Geran Kancelaria radcy prawnego Gerard Madejski

Informacje

Opis działalności firmy Geran Kancelaria radcy prawnego Gerard Madejski w Warszawa
Geran to kancelaria radcowska mieszcząca się w Warszawie. Jej właścicielem jest radca prawny Gerard Madejski. Prowadzi on biuro od 1996 roku. Zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej w zakresie wielu gałęzi prawa, tym prawa cywilnego. Do jego klientów należą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Prawo to zbór przepisów, które regulują niemal wszystkie dziedziny życia. Mnogość przepisów i wchodzenie do użytku nowych sprawiają, że niemożliwe jest pełne poznanie prawa. Można jednak skorzystać z pomocy radcy prawnego Gerarda Madejskiego z kancelarii Geran. Prawnik służy kompleksową pomocą na każdym etapie postępowania. Zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pisemnych opinii i pism procesowych oraz reprezentowaniem klientów przed sądami i urzędami.

Zakres spraw, którymi zajmuje się właściciel kancelarii Geran, obejmuje:
- prawo cywilne,
- prawo rodzinne,
- prawo pracy,
- prawo gospodarcze,
- prawo handlowe,
- prawo lokalowe,
- prawo spółdzielcze,
- prawo spadkowe,
- prawo opiekuńcze,
- prawo spółek.

Ponadto radca zajmuje się sprawami z zakresu prawa transportowego i prawa nieruchomości.

Do najczęściej prowadzonych przez radcę spraw zaliczają się te z zakresu prawa rodzinnego, czyli rozwody, separacje, alimenty oraz kwestie opieki nad dziećmi. Z pomocą radcy można też podzielić wspólny majątek, wnieść pozew i uzyskać odszkodowanie. Osoby poszkodowane w wyniku niewywiązania się z umowy mogą wnosić o dochodzenie roszczeń od wykonawców lub inwestorów bądź o zwrot długów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o kancelarii Geran. Po więcej można zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Firma Geran Kancelaria radcy prawnego Gerard Madejski z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
M
Milena
Od dawna współpracuję z tą kancelarią. Prace wykonują tutaj z dbałością o najmniejsze detale.
B
Bartłomiej
Godna polecenia kancelaria radcy prawnego. Kilka razy już skorzystałem z jej usług i za każdym razem mogłem liczyć na profesjonalną pomoc.
D
Damian
Fachowe doradztwo prawne. Dzięki ich pomocy udało mi się wygrać sprawę. Jak najbardziej polecam.