Pracownia Architektoniczna Marka Przepiórki

Projekty domu, mieszkania, biura i wielu innych

Biura architektoniczne
ul. Walcownicza 40 j, 04-921 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 056 434
Pracownia Architektoniczna Marka Przepiórki

Informacje

Opis działalności
Pracownia Architektoniczna Marka Przepiórki została otworzona w 2012 roku. Na siedzibę firmy wybrano województwo mazowieckie, Warszawę.
Produkty i usługi
Budowa domu to zwykle największa inwestycja w życiu rodziny. My pomagamy w zrzuceniu z Państwa barków odrobiny odpowiedzialności poprzez możliwie jak największą obsługę inwestycji. Możemy zaprojektować dom, ogród oraz ogrodzenie, a także wykonać stan developerski lub dom pod klucz.

Czy każdy może sam zbudować swój dom? Oczywiście tak, jednakże....

Budowa domu jest zadaniem szczególnie trudnym i czasochłonnym dla osób, które robią to pierwszy raz w życiu. Warto mieć świadomość, że samodzielna budowa domu wymaga m.in:
- załatwienia wielu pozwoleń w urzędach, znalezienie kierownika budowy, prowadzenie dziennika budowy, podpisania umów z gestorami mediów,
- znalezienia ok 20 różnych ekip, skoordynowania ich prac oraz dostarczenia im potrzebnychmateriałów i narzędzi,
- rozstrzygania sporów między ekipami na styku prac,
- odpowiadania na techniczne pytania ekip, dokumentacja fotograficzna instalacji,
- podejmowania wielu technicznych decyzji wpływających na efekt końcowy, energooszczędność domu itp.,
- zarządzania kosztami inwestycji.

My pozwalamy Państwu uniknąć tego problemu. Tego typu kwestie rozwiążemy bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu, a mieliśmy już okazję wybudować domy dla wielu wymagających Klientów. Pozwolimy Państwu oszczędzić czas. To my będziemy odpowiadać przed inwestorem za cały proces budowy od pozwolenia na budowę do finalnego odbioru budynku. Koordynujemy pracę ekip i dostarczamy niezbędne maszyny i materiały.

W naszym zespole mamy m. in. architekta z uprawnieniami, inżyniera kierownika budowy, inspektora nadzoru oraz finansistę, wszyscy w z wieloletnim doświadczeniem w swoich obszarach . Pozwala nam to zapobiec popełnianiu błędów.

Ponadto od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi i zmotywowanymi ekipami. Co tydzień sporządzamy raporty pokazujące inwestorowi stan zaawansowania budżetu dzięki czemu będą Państwo trzymać rękę na pulsie.

Sprawdź nas.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń