Fmcode Marek Floriańczyk Aplikacje Mobilne Aplikacje webowe

Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych

Oprogramowanie komputerowe
ul. Wichrowa 11, 04-769 Warszawa Wawer, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
502 126 187
Fmcode Marek Floriańczyk Aplikacje Mobilne Aplikacje webowe

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie aplikacji mobilnych. Mamy ośmioletnie doświadczenie. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw. Właścicielem jest Marek Floriańczyk. Naszą firmę FMCode znajdą Państwo w Warszawie.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje tworzenie aplikacji IOS, tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu, dla domu, na Android, na telefon, na tablet, a także tworzenie aplikacji do inteligentnego domu lub budynku użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i programów z użyciem biblioteki Qt, która pozwala z jednego kodu C++ wygenerować natywne aplikacje. To znacznie usprawnia działanie takiej aplikacji na obecnie dostępnych platformach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Tworzymy aplikacje zgodnie z obowiązującymi aktualnie, technologiczni trendami. Aplikacja mobilna to bardzo praktyczna forma ijest wykorzystywana z powodzeniem przez wielu usługodawców. Aplikacje mobilne pisane są dla firm niezależnie od popularności oraz wielkości danej marki. Dzięki temu, za pomocą Androida, Windows Mobile przy IOS klienci mają błyskawiczny dostęp do interesującego zasobu danych, do którego posłuży niewielkich rozmiarów telefon, czy tablet.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Gosia
Zaprojektowali i stworzyli dla nas aplikację mobilną na telefon. Spisali się świetnie. Polecamy.
D
Dariusz
Tworzą proste i bardzo funkcjonalne aplikacje mobilne. Widać, że mają w tym doświadczenie. Polecam firmę FMCode.