Xerotech Pawel Stępień

Serwis i sprzedaż kserokopiarek oraz innego sprzętu komputerowego

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Zwoleńska 46 N, 04-761 Warszawa Wawer, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 095 318
502095318
226155045
xerotech@xerotech.pl
Xerotech Pawel Stępień

Informacje

Opis działalności
Serwis i naprawa kserokopiarek, drukarek, faksów oraz innych urządzeń biurowych. Przedsiębiorstwo Xerotech oferuje swoje usługi od 2007 roku. Działamy na terenie całej Warszawy i województwa mazowieckiego. Właścicielem firmy jest Paweł Stępień. Zachęcamy do współpracy.
Produkty i usługi
Firma Xerotech zajmuje się profesjonalną naprawą kserokopiarek oraz drukarek laserowych. Wieloletnie doświadczenie i rzetelność naszych pracowników umożliwiły nam zajęcie ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami, które poparte są licznymi certyfikatami i referencjami od naszych kontrahentów.


Nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie zatrudnionych w firmie pracowników to gwarancja usług najwyższej jakości, skutecznych i terminowych. Dysponujemy częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi oryginalnymi oraz alternatywnymi do wszystkich modeli urządzeń będących na rynku polskim.


Oferujemy:

- serwis kserokopiarek,
- sprzedaż kserokopiarek,
- urządzenia polesingowe,
- sprzedaż kserokopiarek polesingowych,
- kserokopiarki kolorowe,
- kserokopiarki monochromatyczne,
- systemy centralnego wydruku.


Dodatkowo oferujemy serwis urządzeń biurowych. Również naprawa urządzeń wielofunkcyjnych nie stanowi dla nas problemu. Zapraszamy do kontaktu firmy oraz klientów indywidualnych, szukające fachowej obsługi w serwisie i naprawach kserokopiarek (fotokopiarek), oraz drukarek, faksów itp.


Sprawdzimy stan techniczny kserokopiarki, tak żeby doradzić najlepsze rozwiązanie, które w przyszłości pozwoli zaoszczędzić Państwu czas. Świadczymy usługi konfiguracji urządzeń i modernizacji sprzętu komputerowego.


Zajmujemy się sprzedażą urządzeń biurowych firmy Konica Minolta oraz innymi zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta. W naszej ofercie znajdą państwo także serwis i sprzedaż komputerów oraz wszelkiego rodzaju komponentów.


Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń