And klima

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Bruzdowa 89B, 02-991 Warszawa Wilanów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
504 100 646
And klima

Informacje

Opis działalności
Firma AND KLIMA rozpoczęła działalność w roku 1999 i od tego czasu odnosi sukcesy na rynku klimatyzacji i wentylacji. Firma oferuje Państwu profesjonalny serwis klimatyzacji, wentylacji oraz urządzeń chłodniczych. Serwis jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu szeroki zakres usług w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Zajmujemy się doborem urządzeń, sprzedażą, montażem, serwisem, naprawą, podłączeniami oraz obsługą wszelkich urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zajmujemy się również wykonywaniem projektów sieci wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Naszym klientom proponujemy urządzenia uznanych firm na rynku krajowym takich jak: Fujitsu, Daikin, Hitachi, Toshiba, LG, Samsung i inne. Każde z urządzeń które oferujemy objęte jest gwarancją od 2 do 5 lat w zależności od producenta.
Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która wykonuje klimatyzacje i wentylacje w pomieszczeniach rezonansu magnetycznego.

KLIMATYZACJA
Klimatyzatory przez nas oferowane są nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne.
Zajmujemy się doradztwem, doborem, projektowaniem, montażem, serwisem, sprzedażą, naprawą, szeroko pojętej klimatyzacji. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom.
Proponujemy Państwu klimatyzację do domu, mieszkania, biura, obiektów gastronomicznych, sklepów, serwerowni, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich. obiektów przemysłowych.
W zależności od typu montażu proponujemy klimatyzatory ścienne, przysufitowe, przypodłogowe, kasetonowe, kanałowe. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory pojedyncze dla jednego pomieszczenia oraz klimatyzatory multi Split, które przy zastosowaniu jednej jednostki zewnętrznej, możemy klimatyzować od 2 do 8 pomieszczeń.

WENTYLACJA
Firma oferuje Państwu projektowanie oraz wykonanie instalacji wentylacyjnych dla domów, biur, lokali gastronomicznych, obiektów przemysłowych. Zajmujemy się również naprawą, serwisem, doborem wszelkich urządzeń wentylacyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii (m.in. rekuperacja) koszty eksploatacji projektowanych przez nas układów są dużo niższe. Wszystkie wykonywane przez nas projekty wentylacji są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.
Marki i specjalizacje
O to pełny zakres prac serwisowych:
- Ogólny przegląd stanu urządzeń (parownika, skraplacza)
- Czyszczenie lub wymiana filtrów
- Czyszczenie parownika (jednostka wewnętrzna)
- Czyszczenie skraplacza (jednostka zewnętrzna)
- Odgrzybianie klimatyzacji
- Kontrola pracy wentylatora
- Pomiar ciśnień w układzie chłodniczym
- Sprawdzanie szczelności instalacji
- Sprawdzenie obwodów elektrycznych i automatyki
- Sprawdzenie instalacji odprowadzenia skroplin
- Sprawdzenie izolacji rurociągu chłodniczego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Arnold
Mam od nich systemy klimatyzacji w restauracji. Zawsze jest odpowiednia temperatura. Super sprawa.
K
Kajetan
Zajmowali się montażem klimatyzacji w mojej firmie. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu usługi.