Pigmentologia S.C.

Farby i lakiery
ul. Klimczaka 13, 02-972 Warszawa Wilanów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Pigmentologia S.C. jest Farby i lakiery. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 733 990 770 lub mailową: biuro@pigmentologia.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Pigmentologia S.C. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 02-972 Warszawa ul. Klimczaka 13,.
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Pigmentologia S.C. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Sisi
Bardzo fajny salon, obsługa doradzi i można tu znaleźć wszyszstko do malowania ścian w całym domu. Ceny bardzo ok, więc można śmiało odwiedzać jak jest potrzeba.
S
Stefff
Kupowalem ostatnio u nich farbę tikkurila białą, bo całe mieszkanie pod wynajem pomalowałem w tym kolorze. Chciałęm coś porządnego i panowie to doradzili. Pomalowałem, efekt wooow jest, wszystko czystko i równio.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.