PRESTIGEMED Stomatologia

Leczenie zębów stałych i zębów mlecznych

Stomatolodzy i protetycy
ul. Klimczaka 8/19, 02-797 Warszawa Wilanów, mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię
PRESTIGEMED Stomatologia
ul. Klimczaka 8/19, 02-797 Warszawa Wilanów, mazowieckie
NIP
9512312233
Telefon
PRESTIGEMED Stomatologia

Informacje

Opis działalności firmy PRESTIGEMED Stomatologia w Warszawa
PRESTIGEMED Stomatologia to klinika znajdująca się w Warszawie. Rozpoczęła działalność w 2010 roku i niezmiennie oferuje profilaktykę, diagnostykę i leczenie stomatologiczne prowadzone przez lekarzy specjalistów. Wśród pacjentów kliniki są osoby w każdym wieku, w tym dzieci i dorośli.
Produkty i usługi
PRESTIGEMED Stomatologia to klinika, w której pomoc udzielana jest osobom ciepiącym z powodu bólu zębów i pacjentom, którzy pamiętają o profilaktyce. Działania wyprzedzające zmiany chorobowe to przeglądy uzębienia oraz plombowanie zębów stałych i mlecznych. Stomatolodzy zajmują się też odbudową zębów, a u dzieci lapisowaniem. Ponadto wykonywane jest lakowanie, lakierowanie i czyszczenie zębów za pomocą usuwania kamienia, piaskowania i polerowania.

Poważniejsze problemy z zębami są w PRESTIGEMED Stomatologia leczone w procesie endodoncji. Stomatolodzy usuwają też uszkodzone i krzywo rosnące zęby, a w miejsca po utraconym uzębieniu wstawiają implanty albo uzupełnienia protetyczne. Są wśród nich:
-korony,
-mosty,
-licówki,
-protezy szkieletowe,
-protezy elastyczne.

U dzieci i dorosłych wygląd zębów poprawiany jest również poprzez prostowanie uzębienia. Służą do tego stałe i ruchome aparaty ortodontyczne.

Poza wymienionymi zabiegami w klinice prowadzone są zabiegi rehabilitacji narządu żucia i zabiegi laserowe mające na celu przyspieszenie gojenia oraz wybielenie zębów.

Zabiegi stomatologiczne poprzedzane są najczęściej diagnostyką RTG albo tomografią.

Wizyty w klinice PRESTIGEMED Stomatologia należy umawiać telefonicznie. Więcej informacji o zabiegach wykonywanych przez stomatologów znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma PRESTIGEMED Stomatologia z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
B
Basia
Serdecznie polecam tę klinikę. Zrobili mi uzupełnienie protetyczne, które wygląda znakomicie.
M
Miłosz
Dzięki aparatowi ortodontycznemu moje zęby wyglądają lepiej, a ja mogę normalnie jeść. Cieszę się, że przyszedłem na leczenie do PRESTIGEMED.
J
Jola
Chodzę tu z moim synem, bo mam pewność, że dobrze się nim zajmują. Zęby mleczne łatwo się psują, ale moje dziecko nadal ma wszystkie.
F
Filip
Zabieg usunięcia zęba mądrości przebiegł sprawnie. Muszę przyznać, że nie odczuwałem bólu.
Z
Zenys669
Pracują tu najlepsi stomatolodzy od leczenia zębów i poprawiania ich wyglądu.
I
Ilona
Leczenie kanałowe nie bolało. Mogę polecić PRESTIGEMED.
B
Bogusss
To moja klinika stomatologiczna. Wyleczyłem u nich kilka zębów.

Słowa kluczowe