Algeo Piotr Kuźnicki

Pomierzymy nawet to, czego inni nie potrafią!

Geodezja
ul. Sejmu Czteroletniego 2/119, 02-972 Warszawa Wilanów, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Algeo Piotr Kuźnicki

Informacje

Opis działalności
W Algeo już od 2006 roku zapewniamy naszym klientom pełną obsługę geodezyjną. Wykonujemy usługi geodezyjne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nasza firma mieści się w Warszawie, a założycielem jest Piotr Kuźnicki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Produkty i usługi
W Algeo działamy prężnie na rynku w sektorze geodezyjnym już od prawie półtorej dekady. Dzięki centralnemu zlokalizowaniu firmy w Warszawie na dzielnicy Wilanów mieliśmy okazję do współpracy z wieloma firmami, co zaowocowało zdobyciem przez naszą kadrę nieocenionego doświadczenia. To doświadczenie, wraz z udoskonalonymi technikami i systematycznie aktualizowanym nowoczesnym sprzętem, gwarantują naszym klientom dokładne, sprawne i szybkie przeprowadzenie wszelkiego rodzaju pomiarów i ekspertyz geodezyjnych. Bierzemy bowiem powiedzenie, że czas to pieniądz, głęboko do siebie.

Wykonujemy takie usługi geodezyjno–kartograficzne jak:

- wytyczania budynków, przewodów podziemnych i naziemnych,
- inwentaryzacje po wykonawcze,
- opracowanie map do celów projektowych, map numerycznych,
- rozgraniczenia, podziały, wznowienia granic, mapy do celów prawnych,
- opracowanie planów zagospodarowanie przestrzennego terenu i zabudowy oraz uzgodnienia w ZUD.

Współpracujemy z wieloma spółdzielniami mieszkaniowymi, firmami budowlanymi i pracowniami projektowo–architektonicznymi. W gronie naszych klientów znajdują się również agencje nieruchomości, a także inwestorzy indywidualni.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Więcej informacji na temat oferty mogą państwo znaleźć także na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się też opisy i zdjęcia z przeprowadzonych przez nas realizacji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń