Akint

Inwestycje budowlane
ul. Wiertnicza 143A, 02-952 Warszawa Wilanów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 243 40 77
Akint

Informacje

Opis działalności
Akint firma z Warszawy, zajmująca się trzema głównymi profilami działalności, takimi jak przeglądy stanu technicznego, nadzory inwestorskie i usługi projektowe. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachową pomoc i dotrzymywanie terminów. Firma opiera swoją wysoką jakość usług na doświadczeniu pracowników i specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia dokładne pomiary.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwu bliskie jest bezpieczeństwo ludzi i mienia, dlatego zajmuje się sprawdzaniem stanu instalacji budynkowych. Specjaliści Akint analizują działanie instalacji elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, a także ogrzewania i systemów przeciwpożarowych. W tym ostatnim przypadku są to czujniki wykrywające pożar i urządzenia alarmujące o tym oraz oddymianie, zraszacze, gaśnice i hydranty. Z prac tego typu sporządzane są ekspertyzy. Firma ma też doświadczenie w sprawdzaniu termowizyjnym instalacji przemysłowych oraz ocieplenia budynków, dlatego zajmuje się audytami energetycznymi. Ponadto w ramach oferowanych usług analizowana jest wytrzymałość całej konstrukcji budynku, w tym fundamentów, ścian, stropów oraz dachów. Dodatkowo sprawdzane są wykorzystane na budowie materiały budowlane.

Prawidłowe wykonanie izolacji termicznej oraz innych zagadnień projektowych pilnowane jest w ramach nadzorów inwestorskich. Firma podejmuje się też kosztorysowania, inwentaryzacji środków trwałych i projektowania. W pracowni powstają projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków oraz aranżacje wnętrz nowych, zabytkowych i modernizowanych. Poza projektami możliwe jest też przygotowanie wizualizacji 3 D i makiet.

Pełną ofertę firmy Akint znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług realizowanych przez przedsiębiorstwo można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe