Hvac FM Sp. z o.o.

Serwis nawilżaczy powietrza, klimatyzatorów, wentylacji i ogrzewania

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Witkiewicza 14 LU1, 03-305 Warszawa, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hvac FM Sp. z o.o.
ul. Witkiewicza 14 LU1, 03-305 Warszawa, woj. mazowieckie
NIP
5242902938
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Serwis
695108180
Biuro
609418488
biuro@hvacfm.pl
Hvac FM Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Hvac FM Sp. z o.o. w Warszawa
HVAC FM prowadzimy w Warszawie. Specjalizujemy obsłudze technicznej urządzeń i instalacji. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem.
Produkty i usługi
W HVAC FM skupiamy doświadczonych serwisantów urządzeń i instalacji. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i zapasu części zamiennych, dlatego obsługujemy systemy różnych producentów. Realizujemy jednorazowe zlecenia i podejmujemy stałą współpracę z osobami fizycznymi, a także bankami, lokalami usługowymi, obiektami użyteczności publicznej, szpitalami i innymi obiektami. Oferujemy klientom HVAC FM:
-serwis wentylacji,
-serwis klimatyzatorów,
-serwis nawilżaczy powietrza,
-serwis instalacji grzewczych, w tym kotłów gazowych.

Zajmujemy się konserwacją komponentów, wymianą części na nowe i w przypadku wentylacji i klimatyzacji czyszczeniem. Ponadto sprzedajemy, montujemy i uruchamiamy systemy sterowania systemami wentylacyjnymi.

Dodatkowo dokonujemy pomiarów, np. w celu określenia wydajności wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i nawilżaczy powietrza. Sporządzamy też audyty energetyczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty HVAC FM. Więcej informacji o serwisie urządzeń i instalacji udzielamy pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Hvac FM Sp. z o.o. z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń