Skills Net Sp. z o.o.

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę pracy, z pośród dziesiątek propozycji

Agencje pośrednictwa pracy
ul. Żelazna 67/30 pawilon 31 L, 00-871 Warszawa Wola, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
535 005 261
Skills Net Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Skills Net to agencja pośrednictwa pracy. Naszym Klientom proponujemy pracę w komfortowych i przyjaznych warunkach. Biuro naszej agencji znajduje się w Warszawie. Działamy już od 2016 roku.
Produkty i usługi
Szukasz pracy w miłej atmosferze i komfortowych warunkach? Zależy Ci na atrakcyjnym wynagrodzeniu? Wybierz mądrze i skorzystaj z usług Skills Net! Nasza agencja wyszukuje wyłącznie oferty sprzyjające Klientom. U nas to sam decydujesz o tym, gdzie podejmiesz pracę.

Przejrzyj nawet dziesiątki, przygotowanych przez nas ofert pracy! Wybierz najodpowiedniejszy dla siebie wariant. W łatwy sposób aplikuj poprzez naszą stronę internetową. Dołącz do zespołu ludzi, którzy cenią sobie swój czas prywatny!

W ofercie Skills Net możesz znaleźć między innymi pracę na stanowiskach:

- pracownika baru,
- kelnera w hotelu,
- cukiernika w hotelu,
- kucharza.

Bądź na bieżąco z ofertami na rynku pracy! Regularnie przeglądaj naszą stronę internetową i oczekuj na wymarzone stanowisko! Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura osobiście w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Daniel
Super! Wyszukana przez nich oferta pracy jest naprawdę zadowalająca. Odnalazłem pracę jako barman. Zawsze chciałem coś takiego robić, jednak nie byłem w stanie sam znaleźć ofert pracy.
B
Basia
Biuro zatrudnia przemiłą obsługę. Zgłosiłam się do nich o pomoc. Zostałam bardzo mile potraktowana. Panie pomogły mi znaleźć interesującą dla mnie pracę. Pracuję i jestem z tego zadowolona.