Praca Dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech -Goldener Herbst Sp. z o.o.

Opieka dla osób starszych w Niemczech

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Żelazna 87/109, 00-879 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
513292727
info@goldenerherbst.pl
223002600
Praca Dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech -Goldener Herbst Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Goldener Herbst istnieje na rynku od 2014 roku. Zajmuje się opieką domową nad osobami starszymi. Siedziba działalności mieści się w Warszawie.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi rekrutacyjne dla osób, które poszukują pracy oraz dla zagranicznych pracodawców. Przedsiębiorstwo Goldener Herbst specjalizuje się w pozyskiwaniu rekrutów do pracy w charakterze opiekunów dla osób starszych w Niemczech. Oferta obejmuje legalną formę zatrudnienia, pakiet ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz dojazd na miejsce pracy. Interesanci mają zagwarantowane zakwaterowanie i wyżywienie podczas pracy oraz atrakcyjne warunki współpracy i wynagrodzenia. Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym bądź zaawansowanym.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Goldener Herbst gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Goldener Herbst.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń