Patron Kancelaria Radcy Prawnego i Doradców Podatkowych s.c.

Doradztwo w zakresie przepisów podatkowych

Doradztwo podatkowe
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa Wola, mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 16:00
wtorek 09:00 - 16:00
środa 09:00 - 16:00
czwartek 09:00 - 16:00
piątek 09:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 466 41 43
Adres korespondencyjny
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Prawnicy, adwokaci, radcy prawni i doradcy finansowi pracujący w Kancelarii Patron służą pomocą w zakresie kompleksowej obsługi procesów sądowych profesjonalnego doradztwa, pozwalającego Klientom skutecznie kontrolować finanse i podatki. Zajmują się również windykacją i w tym celu współpracują z profesjonalistami wywiadu gospodarczego. Mogą też reprezentować klientów w zakresie postępowania sądowego i egzekucyjnego do wyegzekwowania wierzytelności.
Produkty i usługi
Kancelaria prawna Arendarski & Stejblis od 1995 roku rzetelnie i skutecznie działa na rzecz swoich klientów. Pomaga osobom fizycznym, instytucjom, firmom i organizacjom w rozwiązywaniu trudnych spraw. Zespół doświadczonych profesjonalistów zapewnia Klientom pomoc prawną w każdej sytuacji.

Arendarski & Stejblis prowadzi kompleksowe doradztwo prawne i finansowe na terenie Warszawy i całego kraju. Każdą sprawą zajmą się profesjonalnie fachowcy, których wyróżniają wysokie kwalifikacje, skuteczność, indywidualne podejście oraz troska o spokój i bezpieczeństwo klientów.

Obszarami działania Kancelarii jest prawo gospodarcze, cywilne, prawo pracy i prawo karne. W ramach obsługi prawnej doświadczeni radcy prawni sporządzają dla klientów zaświadczenia i opinie, kancelaria prowadzi też audyt prawny oraz udziela profesjonalnej pomocy w innych sprawach.

Arendarski & Stejblis zajmuje się windykacją i pozyskiwaniem dla Klientów m.in. odszkodowań za błędy medyczne oraz prowadzi sprawy dotyczące prawa podatkowego. Prawnicy zatrudnieni w Kancelarii pomagają również w sprawach gospodarczych i administracyjnych, dotyczących nieruchomości, spraw spadkowych i związanych z polisami posagowymi, ubezpieczeń społecznych, reklamacji i sporów konsumenckich, a także zagadnień z obszaru zamówień publicznych i prawa turystycznego.

Prawnicy kancelarii preferują ugodowe rozwiązywanie sporów, ale mają też duże doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych.

Kancelaria Arendarski & Stejblis pomaga również klientom w sporach z przedsiębiorstwami, bankami i parabankami, negocjuje warunki kontraktu, prowadzi sprawy o nieuczciwą konkurencję, o przywrócenie do pracy czy odszkodowanie za niesłuszne jej wypowiedzenie.

Prawnicy i adwokaci z kancelarii Arendarski & Stejblis to profesjonaliści posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie, angażujący się w swoją pracę i indywidualnie podchodzący do każdego problemu natury prawnej. Głównym celem ich działania jest zadowolenie i dobro klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
cło,