Patron Kancelaria Radcy Prawnego i Doradców Podatkowych s.c.

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa i podatków

Adwokaci
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Patron Kancelaria Radcy Prawnego i Doradców Podatkowych s.c.

Informacje

Opis działalności
Nasza Kancelaria Radcy Prawnego i Doradców Podatkowych Patron znajduje się w Warszawie. Rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku. Oferujemy usługi prawne osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym, instytucjom i organizacjom.
Produkty i usługi
Każdy może stanąć przed decyzją dotyczącą wyboru odpowiedniego specjalisty, który będzie reprezentować nas w sądzie. Niewiele osób wie, do kogo powinni zwrócić się po pomoc. Czy należy wybrać adwokata, czy radcę prawnego. Jeśli chcesz, aby ktoś zadbał o Twój interes, gdy Ty nie będziesz w stanie, to zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Radców Prawnych Arendarski i Stejblis.

Rozwody stanowią większość spraw sądowych i wbrew pozorom ich przebieg bywa najbardziej burzliwy. Wszystko dlatego, że poruszają one wrażliwe kwestie, jak np. finanse czy wierność małżeńską. Dodatkowo na sprawach tego typu ustalane są alimenty, dlatego warto skorzystać z usług fachowców.

Zajmujemy się też sprawami, których przedmiotem są spadki. Dzięki profesjonalnej obsłudze cały proces przebiegnie tak, jak tego oczekujesz i bez problemów odzyskasz to, co do Ciebie należy.

Niezwykle skomplikowaną gałęzią jest prawo budowlane. Decydując się na współpracę z naszą kancelarią, dowiesz się, w jaki sposób powinna przebiegać budowa lub rozbiórka obiektów budowlanych. Będziesz mieć pewność, że Twoje inwestycje w żaden sposób nie naruszają przepisów.

Wybierając naszą kancelarię, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana we właściwy sposób. Firma istnieje na rynku od 1995 roku i przez ten czas zatrudnieni specjaliści pomogli wielu osobom. Do wyboru są radcy prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Zakres oferowanych usług obejmuje także dłuższą współpracę z różnymi przedsiębiorstwami.

Kancelaria Arendarski i Stejblis to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco z wszystkim zmianami prawnymi, cały czas poszerzamy swoją wiedzę, aby klient miał zapewnioną właściwą opiekę. Przekazywane informacje są poufne, dlatego możesz być pewny, że nie zostaną one przekazane nieupoważnionym osobom.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na konsultację. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiązać każdą sprawę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe