Mdm Klima Sp. z o.o.

Montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i pomp ciepła

Klimatyzacja
al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mdm Klima Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa Wola, mazowieckie
NIP
8222369017
Telefon
Mdm Klima Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Mdm Klima Sp. z o.o. w Warszawa
Firma MDM Klima znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Ofertę kierujemy do klientów z województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Systemy klimatyzacji świetnie sprawdzają się, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Dzięki nim możemy cieszyć się odpowiednim komfortem termicznym w domach, biurach czy budynkach usługowych. Montaż klimatyzacji najlepiej zlecić fachowcom, takim jak my.

Firmę MDM Klima w Warszawie prowadzimy celem montażu klimatyzatorów w obiektach. Fachowo pomagamy dobierać urządzenia, dostarczamy je i precyzyjnie montujemy. Oferujemy wyłącznie wydajne i niezawodnie działające urządzenia klimatyzacyjne. Jesteśmy w stanie także wykonać naprawę klimatyzacji.

Zajmujemy się również montażem wentylacji oraz rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Prowadzimy sprzedaż pomp ciepła, które nadają się zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Bardzo dobrze sprawdzają się także w przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Ich montaż wykonujemy w krótkim czasie.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi związane z montażem fotowoltaiki. Wykonujemy systemy, które pozwalają produkować darmowy prąd ze słońca i uniezależnić się od rosnących cen energii.
Zasięg działania
Firma Mdm Klima Sp. z o.o. z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń