Cls Serwis Sp. z o.o. Blacharstwo Lakiernictwo

Zajmujemy się mechaniką samochodową

Blacharstwo i lakiernictwo
al. Prymasa Tysiąclecia 81A/13, 01-242 Warszawa Wola, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Cls Serwis Sp. z o.o. Blacharstwo Lakiernictwo
al. Prymasa Tysiąclecia 81A/13, 01-242 Warszawa Wola, mazowieckie
Telefon
Cls Serwis Sp. z o.o. Blacharstwo Lakiernictwo

Informacje

Opis działalności firmy Cls Serwis Sp. z o.o. Blacharstwo Lakiernictwo w Warszawa
Nasz warsztat samochodowy Cls Serwis ma swoją siedzibę w Warszawie. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach związanych z mechaniką samochodową, zajmujemy się naprawą pojazdów powypadkowych. Posiadamy doskonale wyposażony warsztat, a w nim profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam sprawną realizację wszelkich powierzonych nam zadań. Wykonujemy pełen zakres napraw, w tym naprawy mechaniczne, blacharskie oraz lakiernicze. W zakres naszych usług wchodzą:
- prace blacharskie,
- wymiana szyb,
- zmiana koloru nadwozia,
- zaprawki lakiernicze,
- wymiana zużytych elementów pojazdów,
- wymiana olejów,
- wymiana płynów eksploatacyjnych.

Zajmujemy się likwidacją szkód w pojazdach powypadkowych, zapewniamy także restaurowanie aut zabytkowych. Oferujemy usuwanie rdzy oraz korozji, wymianę i naprawę progów czy wszelkich innych elementów. Wykonujemy naprawy układów zawieszenia, rozrządu, prowadzimy serwis klimatyzacji. Prowadzimy prace wulkanizacyjne, zajmujemy się kosmetyką samochodową. W zakres naszych usług wchodzi wymiana szyb, ich wycinanie oraz wklejanie.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu samochodowego. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i konkurencyjne ceny.
Zasięg działania
Firma Cls Serwis Sp. z o.o. Blacharstwo Lakiernictwo z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jędrek
Oferują profesjonalny serwis samochodów, wykonują wszelkie niezbędne prace lakiernicze i blacharskie. Fachowa realizacja zlecenia i niewygórowana cena.