Kancelaria Notarialna Łukasz Górski

Kancelaria notarialna na Woli.

Adwokaci
ul. Ciołka 13 lok. 100, 01-445 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
510 606 022
Adres korespondencyjny
ul. Ciołka 13 lok. 100, 01-445 Warszawa Wola, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Kancelaria Notarialna Łukasza Górskiego znajduje się w dogodnym położeniu, blisko Śródmieścia Warszawy. Do budynku przy ulicy Ciołka 13 łatwo dotrzeć komunikacją miejską m.in. z dzielnic takich jak Bemowo, Ochota, Żoliborz i Włochy. To położenie jest równie atrakcyjne dla mieszkańców z obszarów Ulrychowa, Nowolipek, Mirowa, Odolan, Koła i osiedla Czyste.

Notariusz jest osobą zaufania publicznego, określaną również jako „sędzia braku sporu”. Działania Kancelarii Notarialnej mają na celu zabezpieczenie praw, jak i zgodnych z prawem interesów stron czynności notarialnych oraz osób postronnych, które mogą być obciążone ich skutkami. Obowiązkiem notariusza jest udzielanie wyjaśnień związanych z podejmowaną przez niego czynnością, a także zachowanie w tajemnicy informacji, które poznał w toku załatwiania spraw swoich Klientów. Wykonywaniezawodu notariusza obliguje do zachowania bezstronności i rzetelności świadczonych usług.
Opis działalności
Czynności notarialne, którymi się zajmuje, dotyczą głównie nieruchomości, prawa spółek oraz spraw rodzinnych. Notariusz udziela również poświadczeń m.in. podpisów, zgodności odpisów z oryginałami dokumentów oraz wiarygodności zawartych na nich dat.
Produkty i usługi
Mając na uwadze porządek prawny w Polsce oferujemy następujące czynności notarialne:

* sporządzanie aktów notarialnych, w tym spisywanie pełnomocnictw,
* sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia,
* spisywanie protokołów,
* sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów,
* przechowywanie pieniędzy i dokumentów,
* projektowanie aktów, oświadczeń i dokumentów,
* składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej.

Nasze działania obejmują wiele gałęzi prawa. Działamy na gruncie prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa spółek oraz prawa spadkowego.

Prawo spadkowe
Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie otwarcia testamentu i przygotowania aktu poświadczenia dziedziczenia. Spadkobiercom pomagamy w przyjęciu lub odrzuceniu majątku spadkodawcy. Sporządzamy protokoły dziedziczenia oraz testamenty z zapisem windykacyjnym. Szczegóły na ten temat opisaliśmy w zakładce prawo spadkowe.

Prawo spółek
Sporządzamy akty założycielskie spółek, protokoły zgromadzeń, w tym dotyczące podziałów i łączeniaspółek oraz poświadczenia podpisów pod umowami sprzedaży spółek. Ponadto oferujemy wsparcie w przekształcaniu przedsiębiorstw w różnego rodzaju spółki.

Prawo rodzinne i opiekuńcze
Sporządzamy umowy alimentacyjne, małżeńskie umowy majątkowe, umowy, których skutkiem są przesunięcia majątkowe między stronami małżeństwa oraz umowy o podział majątku w przypadku separacji bądź rozwodu.

Obrót nieruchomościami
Realizujemy umowy zamiany, darowizny i sprzedaży nieruchomości. Ponadto świadczymy usługi w zakresie umów deweloperskich, umów przedwstępnych, umów o dożywocie oraz innych umów przeniesienia własności.

Poświadczenia
W Kancelarii Notarialnej na warszawskiej Woli uzyskają Państwo poświadczenie wzoru podpisu oraz zgodność kopii/odpisów dokumentu z jego oryginałem. Ponadto oferujemy poświadczenie pozostawania przy życiu oraz poświadczenie daty okazania dokumentu.

Inne czynności prawne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe